Ігор Циганик : "Діяльність ФФУ - спрямована диверсія проти українського футболу"

21 травня 00:02
Переглядів: 788
Циганик

Телеведучий телепрограми «Про Футбол», львів'янин Ігор Циганик прокоментував роботу Федерації футболу України у світлі останніх коливань навколо матчу Кубка України. Нагадаємо, що ФФУ до останнього не могла визначитися, де відбудеться цей поєдинок. При цьому тільки лише під тиском уболівальників Федерація змінила своє рішення і все ж провела фінальну зустріч турніру з глядачами.

«До останнього ми не знали, де проходитиме Кубок України. Не знали, чи будуть на ньому глядачі. Взагалі, бездарність нашої Федерації в бажанні брати на себе відповідальність зараз просто вражає. Виявляється, що в лютому місяці матчі Ліги Європи могли пройти в Україні без глядачів. Але тоді ситуацію вдалося якось вирулити.

З одного боку, прикро, а з іншого, я радий, що почали говорити про ФФУ не тільки ми, журналісти. Те, що зараз робиться у Федерації, веде просто до катастрофи. Ми 23 роки будували футбол і насолоджуємося фантастичним чемпіонатом, і можемо це розвалити в один момент. Вже потрібно приймати рішення. Як можна не знати, як ми будемо проводити наступний чемпіонат?

У мене таке враження, що вже йдуть диверсії. Спочатку було враження, що це все від незнання, від нестачі досвіду. Але зараз це вже спрямовані диверсії проти українського футболу. Ці рішення, ця лінь у прийнятті рішень, ця безвідповідальність і небажання брати на себе будь-яку відповідальність. Так ми нікуди не заїдемо. Так ми дуже швидко втратимо те, що будували 23 роки», - сказав Циганик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: