Ігор Циганик: "Для мене ФФУ зараз абсолютно незрозуміла організація"

18 грудня 08:30
Переглядів: 154
циганик

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик оцінює роботу Федерації футболу України.

- ФФУ пливло по течії. Взагалі для мене це зараз абсолютно незрозуміла організація, навіть не організація, а така своєрідна клоака, де всі один з одним сваряться, тераріум такий змій. Сваряться, один на одного здають інформацію, один на одного щось видумують, в обличчя усміхаються, за обличчям потім плюють один одному у спину.

Воно розчаровує, багато питань які треба вирішувати. Наприклад остання справа — виявляється мало бути засідання по кримському питанню УЄФА, Російський футбольний союз і ФФУ. Прийшло запрошення для президента, а він не поїхав і нікому не сказав. Хіба це нормальне явище? Вся країна переживає, стежить як все розрулиться, будуть нас підтримувати чи не будуть підтримувати, а він взяв і просто не поїхав. Це смішно? Смішно! Ну як таку людину ти будеш поважати, сприймати.

Приїхав президент УЄФА і ніхто не поїхав зустрічати з Федерації. Був там один віце-президент, але перші особи завжди зустрічають. Побув тут Платіні, покрутився два дні, зустрівся з Порошенком і поїхав, і зробив собі певне враження про Україну. Роботи взагалі ніякої нема.

Футбольна Федерація України, як і кожна така футбольна асоціація, вона ніби відірвана від держави, розумієш? Тобто є свої суди окремі, є свої контрольні органи, дисциплінарні органи. Там, де можна когось карати, можна побудувати свою корупцію, тому що карати можна так, можна сяк, можна відпустити, можна дозволити, можна не дозволити. Там корупція все життя процвітала.

Просто зараз чого воно вилізло на поверхню, у людей немає зайвих грошей, а без грошей немає корупції. У людей просто немає грошей, вони вимагають, щоб люди жили за правилами, а в нашій Федерації футболу зібралися люди, які не розуміють цього. Вони живуть старими правилами — ти плати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: