Ігор Циганик: "Країна змінюється, а ФФУ – ні"

04 жовтня 07:16
Переглядів: 130
Циганик

Ведучий програми «Профутбол» прокоментував інтерв'ю генерального директора ФК «Карпати» Ігоря Дедишина, а також післяматчеве флеш-інтерв'ю Віталія Кварцяного.

«Коли про таке говорять журналісти - це одна справа, не доведеш. А коли говорять футбольні люди, які живуть там, відчувають все, - це виходить крик душі. Це біда. На даному етапі, поки не розберемося з цими авгієвими стайнями , футболу не буде.

Розумієте, просто настільки це все завуальовано, що не можемо нормально поговорити про це. Нам відповідають, що керуються регламентом. Люди кажуть, що є футбольні синдикати, хабарі, агенти вирішують питання, відкати йдуть, змінюється регламент."Шахтар» і правда переграв вже і з Першою лігою, і з Другою. Жаль у нас третьої немає - просто колективи фізкультури не допускають до Кубка України.

Країна змінюється, а ФФУ - ні. У нас там подвійні стандарти, все одно незрозумілі речі відбуваються. І про це говорять не останні люди. Скоро буде вибух. Я прогнозую, що скоро буде серйозний вибух і тоді вже ніякого футболу в Україні не буде і це буде біда»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: