Ігор Циганик: "По якості футболістів у нас дуже хороша збірна"

11 січня 12:32
Переглядів: 178
Циганик

Навесні 2015 року збірна України з футболу продовжить відбір на чемпіонат Європи матчем зі збірною Іспанії. Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик розповідає про турнірну ситуацію і стан справ збірної команди.

- По результату. Дев’ять очок після чотирьох поєдинків, то їх могло би бути більше. В принципі, якби їх було десять, то це можна було би вважати хорошим результатом. Не можна програвати було вдома Словаччині, але разом з тим ось ця перша поразка Словаччині вдома, вона зумовила ту якість гри, яку збірна далі вже демонструвала, десь втратила впевненість.

З білорусами, Люксембургом і македонцями команда зіграла не в той футбол, який від неї чекали, дала результат, але зіграла не в той футбол. З білорусами нам відверто пощастило, просто відверто пощастило. З македонцями було вже легше, але також були моменти біля наших воріт і могло все що завгодно статися. Так само з Люксембургом: могли перші 20 хвилини горіти 0:2, могли потім забити і 6, але могли і згоріти 0:2.

Євро-2016 збільшує кількість команд, уже буде не 16, а 24. У нас ситуація така, що дві команди з групи виходять, третє місце буде грати плей-офф. Вже у такій ситуації ця команда мінімум у плей-офф повинна вийти. Є шанс ще вийти з другого місця, але тоді не можна втрачати очки з іспанцями, і безперечно на виїзді треба перемагати словаків, але це достатньо складно.

Це, якщо говорити про турнірні розклади, але якщо говорити про саму збірну, то у нас дуже хороша збірна, по якості футболістів у нас дуже хороша збірна. Просто є проблеми з впевненістю у собі і гра зі Словаччиною, вона десь підкосила. Якби можливо зіграли би нічию, а якби вдалося виграти, то я був би впевнений, що далі вийдуть. Ми би зараз мали 12 очок і спокійно грати з Іспанією, а далі без жодних проблем, а от програли, перша гра, старт і почалося тремтіння у колінах. Я по чому це зрозумів: дуже просто грали і з білорусами, і з македонцями, і з Люксемб

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: