Ігор Циганик про ситуацію з дискваліфікацією Тараса Степаненка: "Якщо коротко, то це цирк"

04 листопада 09:45
Переглядів: 117
Циганик

Ведучий програми «ПроФутбол» Ігор Циганик, в ефірі телеканалу «2+2», звинуватив ФФУ в підіграванні «Шахтарю» через ситуацію з дискваліфікацією Тараса Степаненко.

«Якщо коротко, то це цирк. Ми дожилися до того, що КДК ФФУ вибирає не просто кількість матчів дискваліфікації, а й суперників, проти кого грати, а проти кого - ні. Я, чесно кажучи, ще ніколи не стикався з таким. А ситуація дуже проста», - почав журналіст.

«Люди роблять це дуже невиразно. Вони домовилися 17-го числа з «Шахтарем» про те, що дадуть три матчі. Мовляв, ви ж і так ці команди обіграєте. А потім перенесли тур і з донецьким «Металургом» і він (Тарас Степаненко - прим.) став потрібен. Що ж робити? Потрібно дописати. Ну, клоунада! », - звинуватив аналітик в махінаціях ФФУ.

«Я розумію, що у нас один з віце-президентів ФФУ якраз відповідав за взаємини з ПЛУ і ФФУ, будучи заступником генерального директора в «Шахтарі». Таке враження, що нічого не змінилося. Посада змінилася, а функції - ні», - розчаровано заявив критик.

«Ти себе відчуваєш ніким. Хочу сказати, що 0:3 не можна зарахувати «Шахтарю». ПЛУ просто виконала рішення ФФУ. Я просто хочу, щоб КДК пояснило на всю Україну, на яких дисциплінарних правилах базується рішення прописувати конкретні тури. Де так написано?», - звернувся за роз'ясненнями Циганик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: