Ігор Циганик: "Від АТО не ховаюсь, якщо Батьківщині потрібно буде - піду воювати"

25 лютого 21:17
Переглядів: 145
циганик

Телеведучий Ігор Циганик заявив, що готовий йти воювати у АТО, але вважає, що буде кориснішим для країни, займаючись нинішньою роботою. 

"Я не претендую на жодні звання. Є якесь внутрішнє покликання, мене так виховували батьки, потім школа, університет, що ти повинен любити свою Батьківщину, повинен її захищати. Від АТО я не ховаюсь. Мені прийшла повістка ще в лютому про те, що був перепис. Я пішов, записався у військкоматі, і ось сиджу вдома.

Якщо Батьківщині потрібно буде, щоб я пішов воювати, я піду воювати. Бути корисним у тому, що ти вмієш, можливо, для тієї країни, для тих людей важливіше, ніж просто піти і загинути на наступний день.

Хоча тим людям, які там воюють, я безмежно вдячний. Я безмежно пишаюся ними. Створюється нова еліта, це помітно, навіть коли ти спілкуєшся з тими людьми, які тут є, з якими ти давно не бачився. Народжується нова країна. Це волонтерство. Я був на передовій. Я бачив тих людей, спілкувався з тими солдатами.

Коли ти привозиш якісь речі, для них це не дуже важливо. Для них найголовніше - щоб їх не забували, увага. Те, що ми приїжджаємо, спілкуємося з ними, надихає їх на те, що вони роблять правильну справу, що є люди, які за них хвилюються, що вони є частиною України", - сказав Циганик, відповідаючи на запитання, чому він досі не в АТО, якщо претендує на звання патріота.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: