Ігор Тищенко: в "Карпатах" мене списали, по суті..."

02 січня 17:04
Переглядів: 173
тищенко

Півзахисник "Карпат" розповів про те, що був переведений в дубль команди.

"Спочатку я був дуже здивований тим, що мене перевели в дубль. Ближче до кінця року я підійшов до тренера і запитав: "Що мені робити далі?". Він відповів, що я програю конкуренцію всім навколо. Такі справи... Може, це звучить якось нескромно, але я не відчуваю, що поступаюся комусь", - сказав Тищенко.

"Що я відповів Севідову? Нічого. Подякував і все. Спасибі, що прямо сказав, як є, не став ухилятися".

"Що буду робити далі? Я не знаю, не бував ще в такій ситуації. Агента у мене немає. Не буду ж в газету оголошення давати, вірно? Буду говорити з керівництвом "Карпат". Я недавно зустрічався з Ігор Дедишин, але до кінця всього не вирішили. Пройдуть свята - будемо знову зідзвонюватися", - заявив хавбек.

"Чи буду виходити з відпустки з першою командою? Це теж необхідно вирішити. Основа виходить дев'ятого, друга команда - 15-го. До цього часу треба буде все визначити. Буду в підвішеному стані. Та й взагалі вже давно не граю нормально, такий покритий пилом футболіст... Подивимося".

"Контракт з "Карпатами"? Тільки півроку минуло, а контракт довгий. Коли підписували, то говорили, що розраховують на мене, і все ж добре йшло спочатку".

"Доводити тренеру, що той даремно поставив на мені хрест? Тут, бачте, такий нюанс: мене ж не просто на лавку посадили, а взагалі в дубль перевели. Списали, по суті ... - Закінчив 24 -річний футболіст.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: