Ігор ЯВОРСЬКИЙ: "6 футболістів "Ниви" вже покинули команду"

06 березня 08:42
Переглядів: 718
яворський

Хліб хлібом, але й видовища із потреб людських ніхто не викреслював. Футбольний клуб "Нива", який щоматчу збирав на рідному стадіоні кілька тисяч своїх вболівальників, нині під загрозою зникнення. Через фінансові труднощі, які проявлялися іще з минулої осені, цієї зими кістяк "Ниви" уже залишив команду. Віднедавна зник і почесний президент клубу, колишній голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. Тим часом до найближчого матчу зелено-жовтих залишилось всього три тижні, а "Нива" у новому році ще жодного разу не збиралася.

- Дзвонять мої знайомі, друзі, повірте, мені дзвонять і з Москви і з Канади, і хвилює доля "Ниви", дзвонять вболівальники, фанати. Я їх розумію. На сьогоднішній день, десь 6 футболістів нашої команди вже покинули команду, находяться в інших клубах. Ну, я би так сказав, ще є надія в тих футболістів які залишились, що все таки футбольний клуб "Нива" збереже своє існування в першій лізі, тому, що команда, повірте, пристойно виступала в першій лізі, йде на сьомому місці і загубити сьогодні команду для нашого краю, я думаю, що це неприпустимо, - розповідає головний тренер ФК "Нива" Тернопіль Ігор Яворський.

Уже 26 березня "Нива" має зіграти у Черкасах проти "Славутича" на стадії 1/4 Кубка України. Перша календарна гра в чемпіонаті запланована на 29 березня. Аби команда вийшла у зазначені дні на поле і взагалі не зникла з футбольного середовища України, Ігор Яворський сподівається на розуміння і підтримку влади області.

- Вчора вже був призначений новий голова обласної держадміністрації, от, пан Сиротюк, я думаю, що завтра можливо я схожу до нього і чесно скажу, вже буду ставити більш так серйозні питання, тому, що часу мало і ми повинні чітко визначитись - потрібна футбольна команда "Нива" для нашого краю, для нашої області, чи непотрібна. Я прекрасно розумію, що сьогодні дуже критична ситуація в країні, мабуть не до футболу, от. Але тим не менш. Ми повинні зробити все для того, щоб зберегти команду, - каже Ігор Яворський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: