Ігор Яворський: "Футбольний клуб "Нива" має певні борги переді мною"

04 квітня 15:03
Переглядів: 244
Ігор Яворський

Футбол — це також гроші і борги. У цьому переконує колишній тренер Ниви Ігор Яворський, який віднедавна з командою більше не працює.

Екс-наставнику, як і футболістам, що залишили клуб, керівництво жовто-зелених до цього часу не заплатило грошей. Від початку другого кола чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, тернопільську Ниву до матчів готує виконувач обов’язків головного тренера Богдан Самардак. Ігор Яворський, який займався футболістами з 2012 року, команду покинув. Проте, грошей за виконану роботу екс-наставник клубу ще не отримав.

— Автанділ Мамійович говорив, що 2-3 дня пройде і ми сядем за стіл переговорів. Тому, що футбольний клуб Нива має певні борги переді мною. Поки що я не звертався в "Палату спорів" по цьому питанні, тому що чекав дзвінка від власників клубу, щоб вони погасили борги, які мають переді мною. Ну, я так зрозумів, що вони цього не збираються робити і не збираються спілкуватись. Тому, мені прийдеться, точно так само, як тим футболістам, які пішли з клубу, звертатись мабуть в "Палату спорів" для того, щоб вирішити своє питання особисте. Те, що стосується заборгованості переді мною, — говорить Ігор Яворський, екс-головний тренер ФК Нива (Тернопіль).

Суму заборгованості клубу, Ігор Яворський, не оголошує. Але каже, якщо ситуація не врегулюється найближчим часом, вимагатиме грошей, які передбачені контрактом.

— Я прошу заробітну плату за той час, що я працював. А вона складає п’ятимісячну заробітну плату. І ще раз кажу, якщо найближчі дні вони зі мною не зв’яжуться, я прямо кажу, буду вимагати компенсації до кінця свого контракту. А контракт в мене закінчується 30 червня 2015 року. Якщо ми нормальні люди, якщо ми живемо в правовій державі, якщо ми дотримуємося букви закону, то всі хто працює — ті всі люди, які сьогодні володіють клубом, вони повинні розуміти, що вони несуть пряму відповідальність перед головним тренером і перед тими футболістами, яким вони заборгували, — зазначає Яворський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: