Ігор Яворський: "Надіємось на те, що "Нива" буде жити"

14 січня 23:59
Переглядів: 648
Ігор ЯВОРСЬКИЙ

У «Ниви» й досі фінансові проблеми, а футболісти живуть обіцянками. Про це телеканалу ІНТБ розповів головний тренер «Ниви» Ігор Яворський.

«Ми вже обіцяли футболістам, що з ними розрахуємось. Ті борги які є, сам губернатор обіцяв виплатити, футболісти були присутні на цій зустрічі. Вчора ми знову зустрічались і він сказав, що до 20 січня, коли команда планує зібратись, борги будуть виплачені».

«Будемо надіятись на те, що ФК «Нива» буде жити. Футбольний клуб «Нива» завжди жив з великими труднощами. Коли «Буковина» знімалася і говорила, що немає коштів, то ми живемо так цілий час».

«Ми не хочемо плакати в жилетку. Тому, що коли тренер починає плакати, що нам не виплачують зарплату, а результату немає, всі думають , що він списує свої помилки на те що не платять зарплату. Тому принцип моєї роботи дуже простий – я працюю і не плачу, є гроші, нема грошей ми працюємо».

Також Ігор Яворський наголосив, що якщо фінансові проблеми не вирішаться, то тренувальні збори команда проведе не в Криму, а вдома.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: