Ігор Яворський: "У "Ниви" є надія лише на губернатора області"

19 лютого 09:32
Переглядів: 420
яворський

Головний тренер тернопільскої "Ниви" Ігор Яворський повідомив, що команда і надалі перебуває у режимі очікування, все ще сподіваючись, що усі проблеми команди будуть владнані.

- Ви нещодавно зустрічалися із губернатором області Валентином Хоптяном. Про що йшла розмова і до яких висновків прийшли?

- Зустріч залишила досить позитивний відтінок. Пан Хоптян пообіцяв, що розрахується із тими боргами, які зараз має клуб. Але ж ви розумієте, що час спливає, адже вже 26 березня кубковий поєдинок проти "Славутича". І, наприклад, брати Баранці вже покинули "Ниву".

- Тобто все ще знаходиться на рівні обіцянок?

- Так. Нам просто більше немає на кого сподіватися окрім губернатора області. Є надія, адже він у ЗМІ також сказав, що команда буде. Я сподіваюся, що Валентин Хоптян стримає свого слова, адже він людина серйозна і займає серйозну посаду. Він любить футбол і окрім нього командою більше ніхто не займається. Хоча вже дуже багато часу пройшло. Колективи першої ліги провели на даний момент по два збори, а ми ще навіть не збиралися.

- В одному із інтерв’ю ви казали, що друзі можуть вам допомогти виїхати на збори до Криму. Чи все ще є така можливість, слід її очікувати найближчим часом?

- Якщо перед нами зараз покрили усі борги, ми готові виїхати на збір на базу "Кримтелиці". Все залежить від того коли розрахуються.

- Футболісти, що наразі перебувають у "Ниві", тренуються у Тернополі?

- Вони отримали індивідуальні завдання і готуються за місцем свого проживання. Проте без спарингів, без роботи у групі, а також тактико-технічної підготовки у футбол грати неможливо. Ми можемо здавати тести, бігати кроси, але до стартового офіційного поєдинку у році колектив має провести сім-вісім контрольних зустрічей.

- Якщо все ж таки вдасться вийти на старт, ким комплектуватиметесь? Адже кваліфікованих вільних агентів зо дня на день також не більшає…

- У нас "на олівці" гравці є. До того ж, повторюся, із основного складу команду покинули тільки брати Баранці. Основний кістяк колективу зберігся. Проте якщо і надалі так продовжуватиметься, то футболісти розпочнуть собі шукати нове місце роботи. У нас хороші гравці, які можуть стати у нагоді іншим клубам. Буде дуже прикро, якщо перед нами не розрахуються і тоді вся наша праця, яка була зроблена починаючи із виходу "Ниви" до першої ліги, виявиться зведена нанівець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: