Ігор Яворський: "Я буду робити все, щоб зберегти "Ниву"

27 лютого 13:37
Переглядів: 246
яворський

Попри обіцянки почесного президента команди вивести футбольний клуб Нива з кризи, жовто-зелені залишаються на межі зникнення.

Заяву про розрахунок з штатом команди, 13 лютого на міському стадіоні Тернополя, Валентин Хоптян до цього часу не виконав.Майже 2 тижні минуло після останньої розмови головного тренера жовто-зелених з почесним президентом ФК Нива Валентином Хоптяном. Від того часу дзвінки наставника команди залишаються за межами уваги екс-голови ОДА. Тому, гравці Ниви взяли ініціативу в свої руки, розповідає Ігор Яворський.

— Він взяв телефон в Ільківа. Ільків почав з ним розмовляти. Що він тільки встиг Ільківу сказати, що він за межами області і його немає. І нам все стало зрозуміло. Ми довгий час, стояли, спілкувались. Футболісти приїхали зі Львова, хто з Івано-Франківська, хто місцеві, але з того нічого не вийшло. Він не появлявся. Та ми вже розуміли, що його не буде. Чесно. — каже Яворський.

Очікуючи Валентина Хоптяна в нього під кабінетом в призначений для зустрічі час, футболістам не вдалося з ним зустрітись. Відповідно, зароблених коштів, каже Ігор Яворський, ніхто так і не отримав. Тому, каже наставник жовто-зелених про тренувальні збори у Криму доведеться забути.

— Сьогодні, чесно скажу, навіть не стоїть задача підготуватись для того щоб успішно виступати. Сьогодні вже стоїть така задача щоб зберегти клуб. Мені важко сказати. Будемо надіятись, що можливо прийде нова влада, прийдуть нові люди і вони будуть мати твердіші слова, твердіші дії для того, щоб все-таки зберегти для нашої області футбольний клуб Нива.

Якщо фінансова складова Ниви до початку чемпіонату не врегулюється, тоді, каже Ігор Яворський, йому не залишається нічого іншого, як звільнитись.

— Я буду робити все, щоб зберегти команду. Якщо я буду бачити 25 березня, що нічого не получається, я тоді піду.

До речі, як повідомив нашій знімальній групі Ігор Яворський, наразі тривають перемовини з головою Тернопільської облради про те, щоб зберегти команду. Нещодавно пройшов перший етап переговорів. Зараз вивчають всі обставини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: