Ігор Яворський: "Якщо "Нива" і надалі розвиватиметься так, як і зараз, то я не бачу у ній перспективи"

08 грудня 10:33
Переглядів: 394
яворський

Ігор Яворський, колишній гравець та наставник «Ниви», провів більше 200 матчів у якості гравця, виводив команду до Першої ліги, поділився враженнями про результат команди у першій частині сезону:

- Думаю, що те місце, яке команда посідає, є дуже низьким для «Ниви». Проте, певне, є якісь причини такого результату. Команда фактично не провела літніх зборів, переносились стартові тури. Тому враження двояке. Деякі ігри були доволі гарні, команда показувала місцями змістовну гру. Але я ще не бачив жодної команди, яка могла б без підготовки грати на пристойному рівні. Усі думають, що футбол – це хобі або іграшка. Але це серйозна справа. Без професійного підходу, належної підготовки, стабільного капіталовкладення і хорошого підбору виконавців грати досить важко, а разом із тим показувати змістовний й результативний футбол.

Мені важко казати про майбутні перспективи команди. Я так само підтримую команду, футболістів, вболівальників. Якщо «Нива» і надалі розвиватиметься так, як і зараз, то я не бачу у ній перспективи. Не впевнений, що вона може демонструвати достойні результати і піднятись високо у турнірній таблиці. Коли був хороший підбір виконавців й команда проходила збори напередодні офіційних ігор, можна було говорити про результат. Але, як показав останній рік, виходячи за день до першого офіційного матчу з відпустки, а також, я так розумію, маючи фінансові проблеми, на щось серйозне розраховувати дуже важко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: