Ігор Йовічевіч: "Була якісна робота, але бракувало кінцівки"

08 березня 23:23
Переглядів: 1396
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, головний тренер «Карпат»:

– В першу чергу вітаю «Дніпро» з перемогою. Важкий матч для нас вийшов, хоча ми і розраховували на таку напругу. Дуже хотіли уникнути того, що було в минулому матчі – ранній гол. Команда наразі шукає себе. Але ми знайдемо баланс, рівновагу, дамо відсіч супернику і пропагуватимемо свій футбол. Сьогодні ми бачили багато якісної роботи – була циркуляція, був рух, але бракувало кінцівки. Бракувало гостроти у третій зоні. На жаль, наш гол не зарахували через офсайд. Дуже старалися заробити хоча б нічию. «Дніпро» міцна і організована команда. Як на мене, то зараз «Дніпро» кращий за ту команду, з якою ми грали у першому колі. Але ми будемо прогресувати. Мені подобалася команда. Так, мандраж з самого початку відобразився на результаті. Але вони грали до кінця, до свистка. Це дає натхнення працювати далі. Я вірю в можливості своїх гравців.

– Зважаючи на те, як Худоб’як відіграв у Києві, чи не запізно ви його випустили на поле?
– Можливо, зважаючи на те, як він увійшов у гру. Я теж роблю висновки. Для мене це теж досвід. У нас не тільки молоді гравці, я теж молодий тренер. І я вчуся з кожним матчем, роблю аналіз сам для себе. А Худоб’як справді вийшов добре, додав баланс команді. Нам вдалося відтиснули суперника на їхню половину поля. Ігор – дуже важливий гравець для нас, і я вірю, що він нам дуже допоможе.

– Коли підпишуть контракт з Манце і чи не хотіли ви орендувати Бартуловіча, на заміну Ксьонзу?
– Це більше до керівництва питання. Ми не беремо гравців в оренду. Ми вибрали важчий шлях, але дамо своїм вихованцям прогресувати. Є матеріал, який потрібно шліфувати, щоб ця молодь стала діамантами. Щодо Манце, то поки що я нічого не можу про це сказати.

– Контрастна гра «Карпат» у двох таймах. Може гравці адаптувалися краще по перерві?
– Ви самі відповіли на питання. Дуже важко грати проти такого суперника. До сьогодні чимало гравців бачили футболістів «Дніпра» хіба по телевізору, як вони виступають у єврокубках і в збірній. Це треба мати на увазі. І попри це, я можу сказати, що те, над чим ми працювали на зборах, вдалося втілити в життя навіть проти команди топ-рівня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: