Ігор Йовічевіч: "Для нас кожен матч, як останній – як фінал Ліги чемпіонів"

24 серпня 08:50
Переглядів: 123
Йовічевіч

По завершенні матчу 1/16 фіналу Кубка України в Ірпіні, де львівські «Карпати» з рахунком 4:0 обіграли «Чайку» з Києво-Святошинського району столиці, в. о. головного тренера «зелено-білих» Ігор Йовічевіч відповів на питання Інформаційного центру ФК «Карпати».

– Чи можна сказати, що цей матч для «Карпат» був легкою прогулянкою?

– Я вважаю, що ні, бо кожен матч має свої неприємності і свої складні моменти, починаючи з професійного відношення футболістів. Зважаючи на рівень противника, який по категорії поступається нам у класі, для простого вболівальника, може здатися дуже простою наша перемогою. Але ми готувалися дуже серйозно до цього матчу, бо філософія наша така – готуватися до кожного матчу, як до останнього, як на фінал Ліги чемпіонів. Це був такий матч, у якому якість самих футболістів помножена на їхнє бажання. У підсумку і вийшов такий рахунок, який задовольняє наші критерії.

– Напевне перед грою для вас головним питанням було, як мотивувати футболістів?

– Мотивація не була б повною, якби ми почали готувати команду лише сьогодні. Але ми почали це робити одразу після матчу в Луцьку, з першого тренування на цьому тижні, показуючи відео матчів «Чайки», показуючи певні моменти їхніх дій в атаці. Ми готувалися до цього матчу дуже серйозно. Цей суперник не дуже відомий, але ми повинні були перемогти, щоб зробити свято для своїх вболівальників. Тепер ми рухаємося далі вперед, ми побачили певні моменти в нашій грі, особливо без м’яча. І я надіюся, що ця позитивна серія наших матчів продовжиться далі.

– Прокоментуйте епізод на 3-й хвилині гри, коли «Чайка» першою створила гольовий момент при рахунку 0:0.

– Десять років тому у мене був один класний досвід. Я грав тоді за «Карпати» проти «Титана» з Армянська. Можливо, ми не зайшли в той матч на всі сто відсотків і потім ти хочеш додати, а вже не можеш. Противник набирає впевненість, набирає силу і ти вже не можеш добавити щоби відігратися. Можливо, трохи брак концентрації на самому початку мав місце, бо це Кубок України і дуже велике значення мав результат матчу. Але ця перша перепона нами вже пройдена. Тепер ми чекаємо жеребкування, щоб іти дальше.

– Багато хто був здивований перед грою тим, що склад «Карпат» був майже основний. Чому не було ротації гравців?

– Це лише підтверджує мої слова – не розслаблятися у жодному моменті, тим більше що це не є типовий графік, як це було раніше, коли гралося середа – неділя. Ми не хотіли розхолодити команду і хотіли надати ігрову практику гравцям основного складу. І ця ситуація нам іде на користь, щоб добре підготуватися до «Металурга» Запоріжжя. Знаємо що це буде дуже важкий матч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: