Ігор Йовічевіч: "Динамо" – фаворит, але є компоненти, в яких ми сильніші"

26 вересня 08:58
Переглядів: 169
Йовічевіч

На відкритому тренуванні до головного тренера «Карпат» Ігоря Йовічевіча було багато запитань від журналістів. Найбільше їх цікавила підготовка команди до кубкового матчу проти київського «Динамо», що відбудеться в суботу ввечері на стадіоні «Україна».

– Присутність журналістів на тренуванні нам не заважає. Відкриті тренування в Європі стали доброю звичкою, до того ж для нас важливо передати наші емоції уболівальникам.

– Ви, мабуть, чули про те, що «Динамо» приїде до Львова далеко не основним складом... Не вважаєте, що це блеф?
– Не йде тут мова про блеф. Ми знаємо потужність нашого суперника. Я впевнений у тому, що який би склад не приїхав, це будуть дуже кваліфіковані виконавці. З ким би ми не грали – буде складно. Ще з середи ми почали підготовку до матчу проти «Динамо», налагодили певні дії у фазі оборони та атаки. Звичайно, «Динамо» – фаворити нашого протистояння, але з нашого боку будуть компоненти, в яких кияни нас не переважатимуть – це бажання та самовіддача.

– Артур Карноза уже тренується в загальній групі. Ми зможемо побачити його на полі найближчим часом?
– Ні, ще трішки зарано. Він тільки почав з нами займатися. Йому треба трішки часу аби він глибше вникнув в робочий процес. Наразі ми його бережемо від єдиноборств та контактних вправ.

– А як почувається Андрій Гітченко?
– Від середи він тренується в загальній групі. Сподіваюся, все буде добре, наслідків травм уже нема.

– Який зараз стан в команді після нічиєї із «Металістом»?
– Ми свідомі того, що наша гра заслуговує більшого, аніж ми маємо в турнірній таблиці. Це нам дає надію і бажання рости та прогресувати. У нас новий колектив, але прогрес помітний від матчу до матчу. Я впевнений, що у нас все буде йти на краще.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: