Ігор Йовічевіч: "Граєм без нападників, але на атаку"

25 липня 20:54
Переглядів: 305
йовічевіч

Ігор Йовічевіч, в.о. головного тренера «Карпат» 

- Вітаю своїх хлопців з перемогою. Вони витримали в таких складних умовах, бо погода була аж занадто не футбольна. Надзвичайно важко грати за такої спеки. Ясно, що ритм і темп гри далекі від того, які б команди показали за іншої погоди. Тому та команда, яка більше думає про швидкість, більше терпить, аніж та, що захищається. На першому таймі це позначилося. Ми не найшли темп і змушені були грати в статичному положенні. Мені футболісти казали, що на полі ледве дихали, що вже говорити про якісь трикутники чи комбінації. Після перерви ми відчули, що «Сталь» підсіла, тому довелося вмикати швидкості. І тут ми показали свою силу, взяли дуже важливі для команди три очки. Вони насамперед важливі у плані психології. Тепер, з оптимізмом ми готуємося до матчу проти «Олімпіка». Готуємося вперто і наполегливо, з надією на перемогу.
 
- Ви знову граєте без нападників… 
- Так, але це не означає, що ми не атакуємо! Команда не грає від оборони. Я хочу, щоб ми перенесли робочий механізм з тренувань на матчі. Тут не йдеться про те, щоб утримати рахунок чи ще щось, ні. Щось може вийти, щось не вийти, але ми думаємо про атаку.
 
- Але ж ударів мало…
- Поки мало, але ми над цим продовжуємо працювати. У наших гравців просто зашкалює бажання, ми хочемо відкрити рахунок швидко. Я б не сказав, що у нас нема гравця, який не може забити гол. Страшкевич мав щонайменше три моменти – лівою бив, правою... Десь є блокада психологічна. Може з досвідом це мине, або після забитих голів. Нам краще, коли ми відкриваємо рахунок чи коли програємо 2:0. Тоді ми граємо по-справжньому. Я пройшов через такі ситуації за час своєї кар’єри. 
 
- Якби у ваші ворота призначили такий пенальті наприкінці матчу… 
- Чесно, я не бачив епізоду. А коли забили, то у мене емоції радісні були, бо команда терпіла. Трохи страшно було, бо ми не забивали пенальті у минулому чемпіонаті. Зараз забили.
 
- Експерти кажуть, що чемпіонат скотився років на 12 назад… 
- Це тому що легіонерів нема? Ну, зате є простір для українців, зростає внутрішня конкуренція. Є шанс для молодих хлопців.
 
- Ксьонз у вас надовго? 
- Він гравець «Карпат». Якщо буде суперпозитивна пропозиція для нашого клубу, то керівництво її розгляне. Зрештою, біля Ксьонза є і Швед, і Гуцуляк, й інші молоді хлопці.
 
- Яке у вас завдання на сезон?
- Стабілізувати те, що ми почали в минулому році. Я так думаю, що на стадіоні має бути мінімум 7-8 тисяч уболівальників і тоді вже вимагайте від нас чого хочете. Я дуже поважаю уболівальників, але коли їх більше, ми граємо краще. Будемо боротися за найвище місце, яке зможемо завоювати.  
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: