Ігор Йовічевіч: "Карпатам" пора закінчувати озиратися вниз"

05 липня 12:32
Переглядів: 189
Йовічевіч

Керманич "Карпат" Ігор Йовічевіч розповів підбив підсумки минулорічних виступів команди та поділився очікуваннями від нового сезону. 

"Звичайно, матчі з позитивним результатом залишаються в пам'яті у всіх. Я теж вчуся на помилках і хочу, щоб в майбутньому їх було якомога менше. Однак немає такого тренера, який не помиляється. Разом з командою ми кожен наш пробіл аналізуємо і потім відпрацьовуємо на тренуваннях.

Ще зауважу, що було багато матчів, які принесли мені велике задоволення в плані показаної гри, яка, на жаль, не відобразилася в позитивний результат.

Хочу відзначити тих наставників, які працювали з юними футболістами в процесі всього їх розвитку, починаючи зі шкільного віку. Це клубна філософія - ми всі одна команда і у нас немає як такого одного головного тренера. Робота з молоддю - це наше основне джерело поповнення основи. Якщо будемо продовжувати в тому ж дусі, то плоди не змусять себе чекати.

Я щасливий, що працював з футболістами, які зараз виходять на поле, рік-два тому. Їх можливості та потенціал мені добре знайомі. Але і в інших гравців, які на даний момент не можуть відповідати рівню вищої ліги, також буде можливість проявити себе. Це фізіологія і необхідний час, щоб вони стали старше і сильніше.

Плани "Карпат" на новий чемпіонат? Ми - тренерський штаб і наші підопічні - хочемо займати більш високі місця в турнірній таблиці. Пора закінчувати озиратися вниз, прийшов час дивитися вгору. Однак як все складеться, покаже лише час. Але ми докладемо всіх зусиль, і разом з уболівальниками будемо боротися за максимальні для нас турнірні місця", - сказав Йовічевич.

Додамо, що "Карпати" нині готуються до нового сезону у Словенії. Напередодні львівський клуб домовився з "Шахтарем" про пролонгування оренди Дениса Кожанова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: