Ігор Йовічевіч: "Костевич забив Шовковському ідентичний гол"

01 грудня 08:20
Переглядів: 333
йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, в.о. головного тренера «Карпат»

– Ми знали, що буде футбольна битва і готувалися до цього. Знали, що від суперника буде багато позиційних атак і те, що «Говерла» тримає позиційну оборону, не дає простору суперникам. Таким чином ця команда набрала багато нічийних очок. Нам не все вдавалося, але дещо із запланованого виходило. Так само і гол ми забили через перевід м’яча. Дякую команді за цю перемогу. Вона дуже важлива з психологічної точки зору і допоможе нам на рівні зіграти в Одесі, після чого ми будемо готуватися до зборів, щоб закріпити те, що почали робити влітку.

– Ваш колега сказав, що гра була нічийною.
– Справді, перший тайм не був дуже цікавим для уболівальників. Гра йшла до помилки, до першого гола. Ми більше тримали м’яча, суперник позиційно закривався. Ми хотіли в отримати кількісну перевагу в третій зоні за рахунок переводу м’яча на фланг. Після відборів м’яча нам це вдавалося. До того ж заміни дали плоди, ми додали в швидкості. Результатом сьогодні я задоволений. Бувало, у попередніх матчах, що ми більше заслужили, але нічого не отримали. Тому сьогоднішня перемога це плюс для команди і стимул рухатися вперед. 

– Сьогодні на вістрі атаки грав Страшкевич...
– Це філософія клубу і моя філософія. Ми розраховуємо на нашу молодь. Вони повинні відчувати тиск Прем’єр-ліги. Так як минулого туру проти «Шахтаря» грав Чачуа, зараз грав Страшкевич. А ще є Мірошниченко, Пучковський, Костевич, хоч його вже можна назвати ветеранчиком. Вони грають без замін, так допускають іноді результативні помилки. Але все одно Страшкевич сьогодні відіграв дуже добре, задовольнив мої критерії і показав приклад для дублерів. 

– Костевич такі голи на тренуваннях забиває?
– Забиває. Я пригадую, два роки тому, коли тренував дубль, то ми грали проти київського «Динамо». Костевич забив Шовковському так само, ідентичний гол. Тому це не випадково, просто йому треба частіше бити. 

– А чому Балажіц не забиває?
– Я йому заборонив в атаку йти (сміється). Нехай береже ворота. Я, власне, хотів його сьогодні замінити, опустити Гітченка на його місце і випустити Карнозу. У Ґреґора була вже картка, а на полі постійно виникали зіткнення. Але вирішив все ж таки ризикнути і зробив, як зробив. Дуже радий, коли заміни плоди дають. 

– Цей матч був останнім домашнім поєдинком для Балажіца? 
– У нього закінчується контракт. Я не можу сказати, чи продовжить він його. У мене є бажання, щоб він залишився, побачимо, чи з його боку воно теж є. Наразі ми говорили, але доведеться трішки почекати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: