Ігор Йовічевіч: "Матч не блискучий, але три очки в кишені"

01 листопада 13:30
Переглядів: 112
ЙОВІЧЕВІЧ

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, головний тренер «Карпат»

– Не був блискучий матч, але три очки в кишені. Буває так, що по грі ти заслуговуєш на більше, але очок у підсумку не береш. Сьогодні нам було треба здобути перемогу. Самі себе замучили на кінці гри, при цьому маючи велику кількість моментів. Це наша п’ята перемога в 12 матчах. Ц стільки перемог, скільки було всього в минулому сезоні. Який не який, але уже стимул рухатися далі. Я бачу багато простору для прогресу, але нам бракує психологічної стабільності. Останні результати не йшли нам на користь. 

– Що з Пластуном? Коли ви його міняли, він тримався за спину. 
– Йому, очевидно, боляче ударили коліном в спину. Бувало таке, що Ігор з розбитою головою грав... Якщо він не міг грати, то це правда. 

– Як вам гра Костевича?
– Він може на різних позиціях зіграти. Цікаво виглядав у парі з Кравцем. За рахунок своєї майстерності, він може небезпечну дію створити. Костевич забив, але ми мали раніше вирішувати долю гри, а не мучати себе і фанатів. Хотіли швидко забити пару голів, але це нам не вдалося. Не було в нас останнього пасу, могли зіграти значно краще. 

– Кравцю було спокійніше, бо його Костевич страхував?
– Він з кожним матчем грає спокійніше. Я йому даю шанс помилятися. Я сам помиляюся. 

– Останні матч з «Металургом» були для «Карпат» дуже неприємними – вели по ходу матчу, але на останніх хвилинах пропускали і програвали... Як ви чекали на останні хвилини? 
– Є команди незручні і є негативний досвід. Те що було раніше – просто катастрофа, коли нам за дві хвилини двічі забивали. Сьогодні такий страх теж був. Але три очки є, будемо рухатися далі, покращувати якість гри. 

– Фанатські сектори були закриті, але без підтримки ви не залишилися...
– Ми вірили в те, що нас не залишать самих. Хай будуть на 14-ому секторі, якщо це нам допоможе вигравати. Відчувається, коли вони є, змушують нас йти до кінця. І ми йшли. Але іноді так буває, що дехто з нічого забиває і виграє. Інколи мені теж так хочеться вигравати...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: