Ігор Йовічевіч: "Матч проти "Шахтаря" дуже принциповий"

19 листопада 17:24
Переглядів: 170
йовічевіч

Головний тренер «Карпат» поспілкувався з журналістами під час відкритого тренування. 

– Мотивація? Самі хлопці мене мотивують... Особливо цього тижня. Погляньте, яке в них бажання (тренер повертається до галасливого «квадрату»). Так легше працювати і добре підготувалися до відповідального матчу тактично і психологічно. Ми знаємо, що «Шахтар» має найкращу атаку в чемпіонаті, має великий потенціал. Свою роботу з хлопцями ведемо через аналіз. Помноживши його на бажання, отримаємо зброю, якою й будемо боротися проти суперника. 

– Наскільки принциповим для вас є цей матч? Його вже називають львівським дербі... 
– Матч дуже принциповий. Власне, для нас кожен матч такий. Але зараз ми розуміємо проти кого граємо. Тому мотивація з боку тренера не потрібна, щоб вона не переросла в психологічний бар’єр. У нас існує повага до «Шахтаря», але нема страху. Ми вже показали, що можемо грати на рівних з сильними командами. 

– Ви не зможете бути в технічній зоні... 
– Я буду зі своїми хлопцями до самого початку в роздягальні. Звичайно, легше бути на полі. Коли я поруч, то відчуваю кожен їхній рух, через досвід гравця можу щось підказати. З трибун видніше, але вже не можеш нічого коригувати. Тому мені особисто буде набагато важче. Сподіваюся на телефон і розмови з помічниками. Побачимо, як вийде. 

– Гру «Динамо» ви знали, адже перед останнім матчем двічі зіграли з киянами в Кубку. А от з «Шахтарем» поки справи не мали... 
– Це факт. Ми додавали з динамівцями у кожному матчі, знали їхні кроки і рухи кожного гравця. З «Шахтарем» такого досвіду нема. До того ж, в нашого суперника інший стиль гри – багато комбінацій, багато трикутників. У «Шахтаря» є чимало сильних гравців в індивідуальному плані. Супернику, який веде оборону, буде дуже складно. Все-таки, це команда топ-рівня. 

– Склад на гру ви вже визначили?
– Є одна позиція, яка не те щоб турбувала мене, але змушує задуматися. Через тренування ми будемо вирішувати цю проблему. 

– Наскільки важливою для вас стане втрата Даушвілі?
– Це дуже важливий гравець лінії оборони. Ми бачимо, що він бере ініціативу в свої руки, читає гру. Шкода, що його не буде, але у той же час я задоволений тим, як він додає і прогресує. Хто б не вийшов на його позицію робитиме не менше – тут я не сумніваюся. 

– Ви не голите свою бороду для удачі?
– Я лише коли бачу чорного кота, то зупиняюся. Можу і по 45 хвилин чекати. Інших забобонів у мене нема. Але і не змінюю те, що йде добре.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: