Ігор Йовічевіч: "Ми домінували без м’яча"

01 серпня 20:51
Переглядів: 335
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, головний тренер «Карпат»

– Хочу подякувати хлопцям за гру, за проявлений характер і вольові якості. «Олімпік» – дуже не простий суперник, який має кілька варіантів підходу до атаки. Дуже поважаю цю команду, бо вона здатна комбінувати, контролювати м’яча з вертикальними атаками, у них є гравці, які можуть швидко рухатися флангами і можуть захопити простір. Трохи важче стало, коли в «Олімпіка» вийшов високий форвард, нам довелося ставити ще одного гравця в центр, щоб закрити їхню лінію атаки і гру між лініями. Довелося багато працювати на підборах, що давало нам можливості переходити в контратаки. Це давало нам свої моменти. Гра десь нічийна була, і ми мали моменти, і вони мали моменти. Нам трохи більше пощастило. Мабуть, за наш проявлений характер. Це вже наша друга перемога поспіль, вона дає психологічну впевненість. Тепер чекаємо на «Чорноморець». Готуватимемося до нього з великим бажанням, але вже спокійніше. У таблицю не дивимося. Нам було дуже важливо відігратися за поразку в минулому чемпіонаті. Я чекав на цей реванш цілий рік.

– Ви вже вдруге поспіль виграєте рівний матч...
– Я б сказав, що вони були різні. Проти «Сталі» ми грали першим номером, багато рухалися, створювали кількісну перевагу. Сьогодні ж гра була рівна, але ми перемогли, бо воювали. Я бачив, з яким бажанням хлопці виходили на гру. Вони мріяли перемогти. Ми домінували без м’яча. Це дуже серйозний ігровий компонент. 

– Ви свідомо віддали ініціативу супернику чи він вас до цього змусив?
– Ніхто нас ні до чого не змушував. Ми тиждень готувалися до цього матчу, мали час. Я хотів трішки змінити постанову гри. Зважте, без м’яча ми були дуже спокійними. У другому таймі, за рахунок компактності і якісного балансу, мали шанси в контратаках, де непогано себе показали Швед і Страшкевич. Загалом план на гру вийшов. І все ж я відзначу «Олімпік» і їхні моменти. Гра по-іншому склалась би, якби суперник забив.

– Чому ви замінили Ксьонза?
– Це тренерське рішення. Однак, він сказав, що попросив би заміну, бо відчув дискомфорт у животі. Замість нього вийшов Швед – гравець, який бере на себе ініціативу і має здатність обіграти суперника один в один. Коли ти це вмієш – величезний плюс для команди.

– Що з Сергійчуком?
– Поки що не можу нічого сказати. У минулому чемпіонаті він мав певну психологічну блокаду через те, що не реалізовував свої моменти. Я дуже хочу, щоб він відчув впевненість і прийшов до нас зимою як гравець, який забив 6-7 голів. Від нас він нікуди не дінеться – якщо піде, то в оренду. 

– Ви здобули дві перемоги поспіль. Чи можна говорити про єврокубки?
– Не можна! Можна говорити про «Чорноморець», який у матчі проти «Дніпра» показав на що здатний. Зараз дамо гравцям відпочити, а з вівторка почнемо повноцінно готуватися до матчу проти одеситів.

– Ви відчували, що грали на виїзді?
– З нашими уболівальниками цього не відчуєш! Іноді справді здавалося, що ми вдома граємо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: