Ігор Йовічевіч: "Ми не могли зі старту кинутись вперед"

29 жовтня 00:11
Переглядів: 184
Йовічевіч

Ігор Йовічевіч поділився думками про поразку "Динамо" в Кубку країни.

– Вітаю «Динамо» з важкою і працьовитою перемогою. Відчувалося, що суперник зіграв строгіше, аніж в останньому матчі. Відчувалася повага до нас, це тішить. Ми віддали все, щоб виграти цей матч. Може не настільки гостро виглядали в фазі атаки, але вдалося багато в чому нейтралізувати «Динамо», яке зараз перебуває в дуже хорошій формі. Я вдячний своїм хлопцям, бо ми загалом зіграли дуже дисципліновано і організовано. Це дуже важливо на тому етапі, коли будується нова команда.

– В чому чи в кому була помилка із пропущеним голом?
– Коли додатковий час – 4 хвилини, а ти гориш один м’яч... Не можу нікого звинуватити індивідуально. Команда хотіли перемогти. Ми зробили важливі кроки в перебудові, робили її тричі. Балажіца відрядили вперед, Худоб’яка, який додав в фазі атаки, трішки відсунули нижче. Ми зробили все, що могли, але наразі зіграність не дозволяє рухатися краще. Проте я цю команду люблю і я зроблю її конкурентною на наступний рік. «Динамо» з нами мучилося. Ми програли, але з піднятою головою. Якщо порівняти, то краще вже так програти, аніж так, як в матчі з «Олімпіком». Дії арбітрів коментувати не буду, але мені хотілося би ще раз побачити епізод з пенальті. Хоча я розумію, що суддівство – дуже важка і відповідальна робота.

– Сьогодні вам треба було забивати, але ви не поспішали атакувати...
– Ми програвали в один гол, а не в два чи три. Один гол тримає в тонусі. Ми не могли з першого свистка кинутися вперед. Все одно, думали як забити, як зламати ситуацію. Ми зіграли строго, моментів багато не мали, але в тому, що створили могли зіграти трішки краще. Наразі не вийшло, будемо працювати більше.

– Ви не хотіли з перших хвилин поставити Балажіца на місце форварда?
– Це індивідуальне рішення тренера. Даушвілі та Гітченко дали стабільність в центрі поля. Їхній інтелект дозволяє вирішувати проблеми із суперником. Гітченко може дати користь команді під час стандартів. Щодо Балажіца, то ми готувалися до цього, передбачали різні варіанти. Його перелаштування з захисника в нападники було запланованим у випадку негативного результату. Поки що працюємо з тим матеріалом, який в нас є і робимо все, щоб отримати користь.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: