Ігор ЙОВІЧЕВІЧ: "Нас цікавить не результат, а ідея, що його принесе"

01 березня 21:17
Переглядів: 158
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, головний тренер ФК "Карпати", про матч з "Металургом" Д (1:1). 

– Перша гра, після довгої перерви, завжди складна. Ми знали проти кого доведеться зіграти, який рівень нашого суперника, тому дуже серйозно готувалися в усіх компонентах. Ми виконали те, що задумали. Я ставлю команді дуже високу оцінку. Дякую за боротьбу, самовіддачу, за всі ігрові компоненти. При всій повазі до суперника, «Металург» ми переграли. Навіть у психологічному плані, адже троє наших гравців уперше вийшли на дорослий рівень. Сьогодні була стійкість, самовіддача і тактично-правильні ходи, що мене приємно здивували. Ми грали не за ідею, не за результат. Нас цікавить ідея і філософія, що принесе результат. Я сьогодні отримав від футболу задоволення.

– «Карпати» здобули одне очко чи втратили два?
– Ми грали на виїзді, програвали, ставили молодь, яка перший раз вийшла грати проти ветеранів, в яких за спиною 200-300 матчів. Ми впевнено тримали м’яча, грали першим номером проти дуже хорошої команди. Очко на виїзді це завжди добре. Але зараз на цей результат можна глянути під іншими кутами. Тепер ми проведемо аналіз гри і будемо готуватися до «Дніпра». 

– Сьогодні у Прем’єр-лізі дебютувало троє гравців. Ви не боялися, що у випадку невдачі, для них це буде психологічною травмою? 
– Для того і є тренер, який готує команду не лише в тактичному і фізичному смислі, але й в психологічному. До цих моментів слід підходити дуже обережно. Ці дії ми запланували вже давно, тому у будь-якому випадку, у них не було б психологічної травми. Я не боюся дати шанс молоді. Коли я був в Мадриді, Раулю, який грав у «Реалі-С» дали шанс показати себе в першій команді. У «Реалі-В», де грав я, він провів один матч. Треба давати шанс і підтримувати молодь.

– Швед і Кльоц знали, що вийдуть з перших хвилин?
– Підсвідомо знали. Вони встигли відчули атмосферу першої команди на зборах. Ми награвали цих хлопців, підтримувати і дозволяли помилятися. Сьогодні ми задоволені їхніми діями, а можуть бути і поразки – там треба буде допомогти їм піднятися. 

– Зважаючи на велику кількість молоді, чи важко вам будувати команду? 
– Важко. Бо моє бачення побудови вимагає часу. Щоб механізми у фазі атаки і захисту були відточені. На це треба до року часу, аби кожен знав, що робили з м’ячем і без нього. 

– Як ви сприйняли такий ранній гол?
– Це удар для тренера. Готуєшся до одного, а виходить, що починати треба з пропущеного м’яча. Дуже неприємна ситуація. Але команда показала характер, не опустила рук, а навпаки зібралася і змогла себе перебороти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: