Ігор Йовічевіч: "Не будемо робити акцент на якості нашої гри"

23 листопада 07:57
Переглядів: 121
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, головний тренер «Карпат»

– Хочу подякувати команді за здобуте очко, яке ми візьмемо собі в актив. Не будемо робити акцент на якості нашої гри, бо на такому полі ми не могли нормально комбінувати, створювати «трикутники», кількісну перевагу на флангах тощо. Тиждень мали для підготовки до цієї гри. І зараз мушу сказати, що нам довелося перемогти самих себе. Тепер ми готуємося до «Олімпіка», спробуємо виграти для наших фанатів. Сьогодні ми залишили дуже багато сил на цьому полі. Ви всі це самі знаєте, що на такому газоні важко грати. Тому нам довелося спростити нашу гру. Знали, що буде важко справлятися зі швидкими та короткими атаками «Сталі». Але все одно заробили очко, це дає нам впевненість на майбутнє. 

– Коли суддя призначив пенальті, у вас не було спогаду про ідентичний момент у Львові, в першому колі?
– Я вважаю, що там не було пенальті. Але це лише моя думка і вона нічого не змінить. Я сприймаю все це як футбольний епізод. Можливо, Кулач, граючи вдома, театрально впав. Але, знову ж таки, це моя особиста думка.

– Є багато чуток про ваше майбутнє. Що можете пояснити?
– 31 грудня у мене закінчується п’ятирічний контракт. За час, що я працюю в «Карпатах» на різних посадах, віддав себе клубу повністю. Віддав все, що маю. Коли мені дали шанс прийняти першу команду, для мене це була велика честь. 31 грудня у мене закінчується контракт. До цього часу буду працювати потужно і поважати всіх працівників клубу. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: