Ігор Йовічевіч: "Оптимальний склад "Динамо" – це повага до нашої команди"

24 травня 23:34
Переглядів: 127
йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧв.о. головного тренера «Карпат»

– Насамперед, вітаю «Динамо» із золотими медалями. Ця команда насправді заслужила перше місце в нашому чемпіонаті. Сьогодні, гадаю, уболівальникам гра сподобалася. Ми знали проти кого грали, а оптимальний склад «Динамо» – це повага до нашої команди. У той же час ми не хотіли відступати від своєї гри, від розвитку атаки, що починається від воротаря. Нехай не все вдавалося, нехай були помилки, але вони обов’язково дадуть нам досвід і користь. В шести останніх матчах ми мало пропускали і забивали, хоч не стільки, скільки хотіли. Нам необхідне загострення в фазі атаки, як ви пам’ятаєте кращим бомбардиром команди залишається Ґреґор Балажіц, якого вже півроку нема в команді. З іншого боку в захисті ми стали соліднішими – багато команд пропустили більше за нас. Можу сказати, що за перший рік роботи з «Карпатами» я отримав задоволення. 

– Де будете шукати підсилення? У власних резервах?
– Іншого виходу немає. Треба шукати комбінації для третьої зони і під час тренувального процесу їх вдосконалювати. Ми сьогодні мали шанс зрівняти рахунок, коли Швед віддав прекрасну передачу на Сергійчука, але він не зміг прийняти м’яча. Ми намагалися грати в свій футбол, наскільки дозволяв суперник. Це результат плідної роботи на зборах в Туреччині, якою я залишився дуже задоволений. Сьогодні вітаю «Динамо» з перемогою, але і для нас цей матч став дорогою в майбутнє.

– Ви готувалися до того, що «Динамо» приїде до Львова в бойовому складі? 
– Так, я маю інформацію про те, що суперник поважає «Карпати» і має певні труднощі у матчах проти нас. У «Динамо» є якісні гравці, які можуть вирішувати долю матчу. Вони підловили нас на контратаці і забили вирішальний гол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: