Ігор Йовічевіч: "Отримав велику емоційну сатисфакцію"

28 листопада 20:42
Переглядів: 175
йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, головний тренер «Карпат»

– Важкий матч у психологічному плані. Суперник вразив мене своєю грою, не випадково вони мали позитивну серію з переможних матчів. Тому сьогоднішня їхня гра – не випадковість. Хороша гра була. «Карпати» показали, що не бояться нікого. Ми терпіли, коли треба захищалися, коли треба – атакували. Взяли 3 очки, а я отримав велику емоційну сатисфакцію. Цей результат відкриває нам дорогу до більших мрій. Наші вихованці прогресують, це майбутнє «Карпат», це фундамент для клубу. Але все ж велику роль грає психологія. Після 2:0, коли нас було більше, м’яча тримав суперник. Ми знову почали грати, коли забили третій гол. Це все прийде з досвідом. Мусимо пройти цим шляхом, пережити такі ігри. Зараз всі очікують «Шахтар». Ми будемо битися до кінця. 

– Свої дебютні голи забили опорники – Чачуа і Кльоц. У них була персональна установка? 
– Кльоц в третій стадії агресивний , може закінчити атаку ударом або вриванням у вільну зону. Згадайте матч проти «Дніпра», коли «Карпати» здивували всю Україну – тоді грали у парі якраз Кльоц і Чачуа. Вони ж грали і тоді, коли Даушвілі не міг нам допомогти. Дуже важливо, що хлопці дають впевненість і прогресують. У нас багато вихованців зі старту вийшло, хлопці старалися. Мали закінчувати цю гру раніше, бо не було симуляції з боку Гуцуляка, бо Худоб’як забив гол чистий, а не з офсайду. Зрештою, емоційне задоволення є, ми б’ємося один за одного. 

– Минулого разу ви перемогли «Олімпік» з таким же рахунком 4:1. Тоді про себе заявив Швед. Хтось вже за Гуцуляка запитував?
– Мене Петро Петрович питав: «Хто наступний, після Шведа?». Я готую. Коли зготую, він вийде і себе покаже. Покаже, що він кращий за Шведа. 

– Це вам подарунок до майбутнього дня народження? 
– Команда зробила мені подарунок. Це робить мене щасливим. У нас особливий колектив, цілісний, єдиний. Це велика рідкість. А я щасливий, що працюю в такому колективі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: