Ігор Йовічевіч просив гравців львівських "Карпат" про характер і пристрасть

04 жовтня 21:03
Переглядів: 190
ЙОВІЧЕВІЧ

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ
головний тренер «Карпат»

– Після певного періоду, де ми загубили позитивні емоції і не виглядали на рівні наших фанатів, на рівні того, що клуб нам дає сьогодні, ми зібралися і зрозуміли вимогу уболівальників. Сьогодні їх було багато. Через бажання і працю на тренуваннях ми вірили, що результат прийде. Поєдинок вийшов, вдався, а результат тішить як гравців, так і тренерів. Майже все, що ми запланували, вийшло. Гітченко і Костевич зіграли не на рідних позиціях, до того ж ми змінили схему. Причому, ми змінювали цю схему кілька разів протягом матчу. Зараз ми отримали багато позитивних емоцій, від яких в футболі дуже багато залежить. Швидкий гол додав нам впевненості. У попередніх матчах нам буквально з нічого забивали голи, а від цього важко відійти. Команда, яка себе шукає, багато в чому залежить від першого гола. Ну, і ще були характер та пристрасть. Це ті дві характеристики, про які просив своїх гравців.

– Сьогодні Пластун провів прекрасний матч...
– Так, але не лише Пластун. Кравець, Гітченко, Кожанов, Новотрясов... Усі зіграли агресивно, ніхто не поступався. Команда діяла на максимальній планці. Думаєте ми зіграли проти слабкої команди? А хто в неї виграв? Лише «Шахтар» і «Динамо»! А це вища ліга, а не чемпіонат області. Нам треба був результат. Треба було повернути довіру фанатів і керівництва. Тепер чекаємо з нетерпінням на «Ворсклу» і багато фанатів на стадіоні.

– Якими були ваші заготовки на цю гру?
– Я передивляюся матчі усіх наших суперників по кілька разів. Якщо повторюється якась характерна дія, роблю висновок. На цьому будується процес підготовки до гри. Добре знаю, проти кого грав сьогодні. Пан Грозний вже в футболі знає все, у нього божевільний досвід. Я не знав, чого від нього чекати. Можна було продивитися характерні довгі передачі на Кузика і Хобленка. Тому ми почали гру з нижнім опорним і Гітченко з цими передачами справлявся. Нам вдалося забити швидкий гол, грали ми з емоціями. За наш статус, за наших фанатів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: