Ігор Йовічевіч: "Свіжість буде в неділю"

25 лютого 11:47
Переглядів: 180
йовічевіч

Головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч по завершенні товариського матчу «зелено-білих» з представником Першої ліги чемпіонату України дніпродзержинською «Сталлю» дав коментар Інформаційному центру ФК «Карпати».

«Гра проти «Сталі» була нами запланована в контексті підготовки до недільного гостьового матчу з донецьким «Металургом». У цілому я задоволений тим, як сьогодні виглядала моя команда. Окремі відтинки ігрового часу ми провели на хорошому рівні. Зрозуміло, що вистачало й помилок. Але треба врахувати, що ми грали на фоні втоми. Зокрема, і в неділю, і в понеділок у нас було по два тренування. Тому цілком логічно, що гравці десь помилялися. Саме через це упродовж гри помітно було, що у наших діях бракує свіжості. Після спарингу ми проведемо відновлювальні процедури і вже до матчу з «Металургом» будемо тренуватися в одноразовому режимі. Тож у неділю в нашій грі свіжість повинна обов’язково бути». 

«Щодо складу, то я намагався надати ігровий час усім, на кого розраховую в перших іграх весняної частини чемпіонату. Олег Голодюк вийшов лише по ходу другого тайму, бо через перебір жовтих карток не зможе допомогти команді в грі проти «Металурга». Але він однозначно дуже важливий гравець для нас і прикро, що в неділю не зможе допомогти команді. Що ж до Ігоря Худоб’яка, який вийшов лише на останні півгодини, то він зараз ще не в тих кондиціях, щоб грати 90 хвилин. Воно й не дивно – три пропущених тижня під час зборів не могли не позначитися на його спортивній формі». 

«Ми сьогодні дали можливість себе проявити низці зовсім молодих футболістів. Загалом їхніми діями я залишився задоволений. Однак це не означає, що вони гратимуть і в офіційних іграх. Ми не форсуємо подій і підводимо їх до основного складу поступово. Все ж спаринги і матчі чемпіонату – це далеко не одне й те саме. Але свій шанс кожен з гравців, хто на це заслужить своїм відношенням до тренувань, обов’язково отримає», – сказав Ігор Йовічевіч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: