Ігор Йовічевіч: "В молодих гравців горять очі, є іскра, бажання грати за "Карпати"

15 листопада 15:59
Переглядів: 264
Карпенко

Головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч під час  відео-конференції розповів про залучення до першої команди гравців із U 21 та U19.

- Маємо бажання залучити багато футболістів із U 21 із U19 на зимові збори. Побачити те, що вони показують кожен день через матчі, через тренування, через патріотичні бесіди. Під час цих розмов видно, що в них горять очі, є іскра, бажання грати за «Карпати».  На це не можеш закрити очі і тільки на таких футболістах будується команда. Я не кажу що він (Карпенко, кращий бомбардир U 19 – UГС) вже завтра буде гравцем основного складу, це вища ліга він є молодим хлопцем, дуже перспективним. Має неймовірне відчуття голу - і це якраз те чого нам не вистачає.

Є багато теорій чи позитивно для молодого футболіста перестрибувати пару кроків, чи це вплине негативно. Я можу розказати одну маленьку історію, яка триває в Хорватії уже 23 роки. Це моя історія де я маючи 17,5 років підписав контракт в Іспанії, і на підставі тої кар’єри, яку я не отримав через травми, той максимум, який мені пророкували, після мене кожен наступний молодий хлопець який підписував контракт з іншим клубом говорив, що це є зарано, що треба певні кроки певні сходинки, щоб він набрав солідність, щоб він став людиною і після того був здатен дати свій максимум. Що правильно? Не знаю. Є ще одна історія - Рауль Гонсалес Бланко із U18 попав в основний склад і не думаю, що йому було важко і складно пробиватись. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: