Ігор Йовічевіч: "Важливий не лише футбол, але й збереження традицій"

31 березня 22:12
Переглядів: 150
Йовічевіч

Після матчу між «Жальгірісом» та «Карпатами» відбулася прес-конференція за участю головних тренерів обох команд. До вашої уваги враження Ігоря Йовічевіча від поєдинку у Вільнюсі.

«Насамперед, дуже дякуємо «Жальгірісу» за запрошення. Я думаю, сьогодні була хороша боротьба і непоганий футбол. Не бракувало цікавих гольових ситуацій і хоч матч завершився з рахунком 0:0, обидві команди могли забити по кілька м’ячів. Щодо дій моєї команди, то я б відзначив спортивну агресію, постійній контроль м’яча, а також те, що ми тримали ситуацію в своїх руках. Єдина наша проблема – завершальні дії в атаці. У нас не бракує моментів, але з голами маємо клопоти. Потрібно ще багато працювати над цим компонентом». 

«Цей матч відбувся зокрема й тому, що фанатів обох команд поєднує міцна дружба. Тому ця гра була важливою не лише у футбольному плані, але й у плані збереження наших традицій, наших стосунків і нашої дружби. Я сподіваюся, що ми запросимо «Жальгіріс» до Львова. І наші уболівальники також зможуть побачити хороший відкритий футбол, з великою кількістю моментів». 

«Львівські «Карпати» не мають такого бюджету як донецький «Шахтар», дніпропетровський «Дніпро» чи київське «Динамо». Але ми маємо стабільність, це дуже важливо. Спершу я грав за «Карпати», а зараз вже 5 років живу у Львові, знаю багато добрий людей, які допомогли мені влитися в українське суспільство. І оцю довіру від Президента і менеджмента я хочу повернути вдалою роботою в клубі». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: