Ігор Йовічевіч: "Відчуваю сьогодні себе щасливим"

10 травня 21:11
Переглядів: 303
йовічевіч

«Карпати» - «Чорноморець» - 2: 0. Післяматчева прес-конференція в.о. головного тренера львів'ян

В. о. головного тренера львівських «Карпат» Ігор Йовічевіч:

– Почуваюся дуже щасливим. Я гордий за команду, за працю, за виконання задуманих ідей. Ми очікували на цей серйозний і важливий поєдинок, а сам матч видався дуже важким. Команда довго терпіла, оскільки оборона «Чорноморця» була дуже насиченою. Ми знали, що наш суперник в захисті грає щільно і компактно. І десь нам бракувало простору для розгону своїх атак. По перерві, при контролі м’яча, ми не давали їм можливість створювати контратаки, легко виходити з першої зони в третю. А потім ми додали в швидкості, зрозуміли, що маємо робити. І, власне, за рахунок цієї швидкості, використали «діри» між лініями в нашого суперника. Для фанів, звичайно, другий тайм був цікавішим, кращим, швидшим. Також хочу сказати, що в сучасному футболі стандарти мають велике значення, взяти хоча б приклад мадридського «Атлетико». Сьогоднішні три очки дають нам відповіді на багато запитань. Ми показали уболівальникам, що поразка від «Іллічівця» - це випадковість. Можливо, в нашому футболі слабка відмазка про те, що було погане поле і мої знайомі критикували мене за те, що я про це сказав після матчу. Але там насправді неможливо грати. У нас же все по-іншому. Зараз я дуже радий за команду. 

– Переломним у грі став гол Костевича. Але здалося, що він не йшов на кутовий, а рішення прийняв в останній момент... 
– Під час кутових «Чорноморець» оборонявся всією командою, не залишає нікого попереду. Ми їхні дії аналізували. Залежно від ситуації, Костевич міг підключитися, тому його гол – не випадковість. 

– У вас в команді нема змагань на те, хто більше влучить у штангу? 
– Гравці «Реала» теж можуть тричі влучити в штангу. Це фарт. Мене тішить інше – команда була по-спортивному злою, з кожною хвилиною додавала. 

– У перерві ви щось сказали гравцям чи дали їм щось з’їсти? 
– Розумієте, матч з «Іллічівчем» вплинув на впевненість нашої команди. Ми хвилювалися через реакцію фанатів. А тут, в першому таймі, за рахунок браку простору, у нас не було моментів. А згодом суперник розтягнувся між лініями, нам це було на руку, адже ми любимо простір. Загалом, скажу, що цей тиждень був дуже специфічний, а команда мотивована. Я дуже вдячний керівництву за підтримку команди. Ця перемога також і нашого керівництва. 

– З якими думками поїдете в Запоріжжя?
– З думками про перемогу, а як воно буде – побачимо. Я не знаю тренера, який хоче програти. Ми «Зорю» поважаємо, але хочемо максимум. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: