Ігор Йовічевіч: "Вірю в свою команду"

13 квітня 19:49
Переглядів: 186
Йовічевіч

Ігор Йовічевіч - про нічийну гру з "Ворсклою":

– У мене є мрія. І її ніхто не має зруйнувати. Я маю на увазі нашу команду, яку ми почали будувати. Я хочу бачити, якою вона стане в майбутньому. Те, що ми сьогодні показали, має задовольнити критерії уболівальників і мене, як тренера. Щоб перемогти таку досвідчену команду як «Ворскла» треба забивати і не зробити жодної помилки в обороні. На жаль, мандраж і психологічний тиск не дозволяють нашими гравцям реалізувати те, що ми створюємо. І не лише сьогодні. Те, що ми не забиваємо, впливає на загальний результат, а він, у свою чергу, впливає на психологію наших гравців. Цьому проекту лише перший рік. Нам потрібно здобути ще досвіду. Наразі я можу привітати свою команду з грою, вона показала той малюнок, який ми хочемо бачити.

– Оцініть дії захисту і Артура Новотрясова.
– Загалом, я задоволений. Обороні довелося виконати немало важкої роботи, проти неї грали кваліфіковані виконавці, які виступають за збірні і мають за плечима по 200 матчів на найвищому рівні. Були дуже незручні вертикальні передачі, а така передача може створити момент на рівному місці. Ми протиставили організоване страхування, зокрема і за участю Новотрясова. Думаю, всі побачили, що в нього є потенціал, і попри відсутність стабільної ігрової практики, він відповідає високому рівню. Можу сказати, що він незручний захисник для нападників. Новотрясов – це відкриття. Віримо, що він прогресуватиме й надалі.

– А в нефарт вірите?
– Нам вже давно не фартить. Але я вірю в свою команду. Наступного року у нас буде придбання – це ми самі, але вже зріліші, досвідченіші. Зараз результати не йдуть нам на користь, важко грати. У нас багато молоді, яка набирає досвід. І вже скоро у нас буде команда, яка даватиме відсіч усім. Ми це показали і цього року, але ще не можемо реалізувати свій потенціал. Ми могли мати кращі результати. Але навіть коли ми проводимо досконалий матч, не факт, що ми його виграємо. Наразі в цьому ми програємо.

– Сьогодні молодь виглядала краще за досвідчених гравців...
– Я вважаю, що всі відіграли на рівні. Молодь, без присутності старших гравців, не була б такою впевненою. Важлива навіть присутність на полі старших гравців. У будь-якому разі я вірю в нашу команду, дуже її люблю і поважаю.

– У «Ворскли» сьогодні мало що вдавалося...
– Це питання Василя Сачка, якого я дуже поважаю. Ми аналізували суперника, готувалися до гри. Заробили очко, яке все-одно піде на користь команді.

– Ви з ним разом вчилися на тренерських курсах. Може вам це допомогло зрозуміти, як грає його команда?
– Думаю, це йому більше допомогло (сміється). Напевно, я занадто багато розповів про свою роботу під час захисту дипломної роботи. Хоча, може він не чекав на такий склад. Ми без форварда грали, аби створити чисельну більшість у центрі.

– У Туреччині, під час зборів, ви мали можливість спостерігати за роботою «Ворскли» на тренуваннях. Це вам допомогло під час підготовки до цього матчу?
– Не можу сказати, що не допомогло. Я був на одному матчі, також ми дивилися відео матчів команди, яку я вважаю дуже сильною у плані підбору виконавців та бюджету.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: