Ігор Йовічевіч – в.о. головного тренера "Карпат"

18 червня 22:03
Переглядів: 402
Йовічевіч

Сьогодні у другій половині дня гравцям «Карпат» на клубній навчально-тренувальній базі було представлено нового наставника. «Зелено-білих» очолив 40-річний хорватський фахівець Ігор Йовічевіч, якого футбольна громадськість добре знає по успішній роботі з молодіжною та юніорською командами клубу. 

До закінчення навчання на тренерських курсах і отримання «ПРО»-диплому УЄФА Ігор Йовічевіч офіційно буде працювати виконувачем обов’язків головного тренера команди «Карпати». З своїми помічниками він визначиться в найближчі дні. 

До своїх обов’язків Ігор Йовічевіч приступив вже сьогодні. Нагадаємо, що гравці «Карпат» повернулися з відпустки у понеділок, 16-го червня. Вчора та сьогодні «зелено-білі» пройшли поглиблене медобстеження та складали тести по функціональній готовності. 

ДОВІДКА

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ

  • Народився 30-го листопада 1973 року у Загребі. Громадянство – Хорватія.
  • Вихованець футбольних академій «Динамо» (Загреб) і «Реал» (Мадрид). Амплуа – півзахисник. Зріст – 178 см. Вага 73 кг.
  • Виступав за команди: «Динамо» (Загреб, Хорватія), «Реал» (Мадрид, Іспанія), «Карпати» (Львів, Україна), «Йокогама Маріносе» (Йокогама, Японія), «Гуарані» (Сан-Пауло, Бразилія), «Метц» (Метц, Франція), «Шеньянг Хінде» (Китай).
  • До початку тренерської роботи, з 12.10.2010 року обіймав посаду трансфер-директора ФК «Карпати». На тренерському містку дебютував 3-го серпня 2012 року («Карпати» U-21 – «Таврія» U-21 – 2:1). 3 19-го вересня 2013 року – старший тренер команди «Карпати» U-19, разом з якою завоював бронзові нагороди першості України сезону-2013/2014.
  • З 18-го червня 2014 року – в.о. головного тренера ФК «Карпати».
  • Одружений. Разом з дружиною Сніжаною виховують двох синів – Маркоса (13 років) та Філіпа (16 років), які навчаються у СДЮШОР «Карпати».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: