Ігор Жданов: "Наступну Спартакіаду допризовної молоді пропонуватиму провести у Львові"

16 листопада 16:00
Переглядів: 81
Спартакіада

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов виступив з ініціативою провести фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади допризовної молоді 2016 р. на львівській навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони. Таку пропозицію Міністр озвучив за результатами візиту до Львівської області та детального знайомства з роботою бази.

«Мінмолодьспортом спільно із Міноборони та Міносвіти відновлено проведення щорічної Спартакіади допризовної молоді. Цього року фінальний етап змагань пройшов у Житомирському військовому інституті ім. Корольова. Буду пропонувати щоб у 2016 р. юнаки з усієї України зібралася у Львові та позмагалася на навчально-спортивній базі літніх видів спорту. Особисто переконався, що тут є всі необхідні для цього умови. Також Львів є прекрасним вибором, враховуючи національно-патріотичну складову Спартакіади, яка відіграє не меншу роль, ніж спортивна», - наголосив Ігор Жданов.

Під час відвідування бази, Ігор Жданов ознайомився з роботою унікального та єдиного в Україні критого велотреку, залів для кульової стрільби та стрільби з лука, тренувальними полями для сучасного п’ятиборства. Обговорювалися проблемні питання функціонування спортивної інфраструктури, оновлення спортивного інвентарю та перспективи розвитку бази. Міністр також поспілкувався зі спортсменами та тренерами, які проводять тут свої навчально-тренувальні збори та готуються до міжнародних стартів.

Щоденно на базі займається 900 спортсменів різних вікових категорій та видів спорту. 25 з них є членами національних збірних команд України. 4 спортсмени здобули олімпійські ліцензії на Олімпіаду у Ріо-де-Жанейро.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: