Ігор Жданов обговорив із керівництвом та викладачами Львівського державного університету фізичної культури реформування спортивної сфери

01 березня 23:01
Переглядів: 114
Жданов

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов взяв участь у розширеному засіданні ректорату Львівського державного університету фізичної культури.

У засіданні взяли участь заступник Міністра Ярослав Войтович, ректор ЛДУФК Євген Приступа, проректори, декани факультетів та практикуючі тренери.

Разом із керівництвом та викладачами вишу Міністр обговорив нагальні питання сфери фізичної культури і спорту, потреби навчальних закладів, які готують спортсменів та тренерів.

Зокрема, піднімалося питання можливості подвійного підпорядкування таких вишів – Міністерству освіти та науки і Міністерству молоді та спорту.

Ігор Жданов також розповів про результати втілення реформ сфери спорту і фізичного виховання у 2015 році, та подальші кроки здійснення Дорожньої карти реформування у наступному році.

Нагадаємо, 1-2 березня Ігор Жданов знаходиться у робочій поїздці у Львові, та візьме участь в урочистому відкритті матчу-реваншу між Марією Музичук (Україна) та Хоу Іфань (КНР) за світову шахову корону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: