Ігор Жданов відвідав комплексно-спортивну базу "СКІФ" Львівського державного університету фізичної культури

01 березня 20:00
Переглядів: 189
жданов

Під час робочої поїздки до Львова Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із керівництвом Львівського державного університету фізичної культури та відвідав комплексно-спортивну базу університету "СКІФ".

Комплексно-спортивна база "СКІФ" – одне з найстаріших закладів спортивної інфраструктури Львова.

Разом із заступником Міністра Ярославом Войтовичем, начальником управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрієм Майбородою, проректором ЛДУФК з адміністративно-господарської роботи Романом Лобаєм, завідувачем кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Віктором Бусолом та заслуженим тренером України з фехтування Василем Шубертом Ігор Жданов ознайомився із інфраструктурою спортивного комплексом та обговорили можливості його модернізації. Зокрема, із залученням коштів Фонду регіонального розвитку.

Також було обговорене питання можливості підвищення кваліфікації тренерського складу збірних України на базі ЛДУФК та інших провідних спортивних вишів України. Ігор Жданов зауважив, що Міністерство молоді та спорту вже підготувало відповідний проект постанови і порядок: "Сподіваюся, що незабаром Уряд прийме цей документ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: