Ігор Зінкевич: Пограли на "великій" воді і набралися досвіду

15 лютого 19:45
Переглядів: 133
Ігор Зінкевич

Головний тренер ватерпольного «Динамо» Ігор Зінкевич поділився враженнями від міжнародного турніру у польському Лодзі, у якому львівські ватерполісти святкували перемогу, обігравши усіх своїх суперників.

«Перш за все, ставили завдання пограти на «великій» воді, – каже Ігор Зінкевич, головний тренер діючих чемпіонів України. –  Ніхто не ставив завдань перемогти усіх суперників будь-якої ціною. Через різні причини не змогли нам допомогти такі гравці, як Сергій Грішин, Микита Бердніков, Віктор Момот, Богдан Дзядик Незважаючи на це, старалися відпрацьовувати ті тактичні схеми, які не можемо у себе в маленькому басейні.

За нашу команду дебютував молодий Орест Джура. Він є гравцем 2000 року народження, до слова, вихованець нашого гравця Віктора Момота. Його грою, як і в цілому турніром, залишився задоволений.

З командами-суперницями не тільки вдалося зіграти по два матчі, а ще й навести з ними контакти. Для прикладу білоруси запрошують нас на товариські матчі до Мінська. Можливо, перед березневим туром чемпіонату України, що відбудеться у Києві, ми до них і поїдемо. Загалом, команда з Мінська справила непогане враження. У ній грають хлопці 1995-97 років народження. Втім, як і у поляків, у білорусів не усі ланки укомплектовані добре.

Приємно, що на наших матчах були присутні начальник молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер, а також наш гравець-депутат Віталій Свіщов. Знаю, що вони спілкувалися з білорусами, словаками, обмінювалися досвідом. Є ймовірність того, що у майбутньому наш вид спорту з їхньою підтримкою, а також нашого президента Олександра Свіщова, фінансуватиметься краще. У наших планах уже є ідея створити лігу, у якій гратимемо ми, поляки, молдовани, литовці, а, можливо, і інші команди. Хочемо зробити міжнародну лігу приблизно таку, як у нас є міжнародний турнір «Кубок Карпат»», – сказав Ігор Зінкевич.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: