Ігорю Пластуну – 24!

20 серпня 13:13
Переглядів: 190
Пластун

Сьогодні, 20 серпня, день народження святкує центральний оборонець «зелено-білих» Ігор Пластун. Вихованець київської «Оболоні» перейшов до «Карпат» трохи більше двох років тому і практично відразу ж завоював місце у стартовому складі команди. За короткий час йому вдалося стати одним з лідерів команди, а також одним із віце-капітанів.

У Львові завжди поважали та цінували футбольних бійців. Ігор Пластун належить саме до такої когорти. Непоступливий у боротьбі, він готовий грати навіть попри травми. Вже неодноразово карпатівець зазнавав непростих ушкоджень, але після надання медичної допомоги повертався на поле.

Окрім цього Ігор дуже емоційно переживає успіхи та невдачі команди. У своїх післяматчевих судженнях він завжди щирий та відвертий, готовий похвалити партнерів чи покритикувати власні дії.

У переддень свого дня народження Ігор отримав прекрасний подарунок – перемогу над принциповим суперником з Луцька. При цьому сам відіграв на високому рівні, без помилок, після чого отримав схвальні відгуки від футбольної преси.

Тож хочеться побажати захиснику побільше вдалих матчів і перемог, радісних днів, домашнього спокою і затишку, відсутність травм, а також здійснення мрії – виклику до національної збірної України.

Нехай щастить і многая літа!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: