"Ігри патріотів" серед третьокласників Тернополя виграли учні третьої школи

27 квітня 11:45
Переглядів: 114
Ігри патріотів

«Ігри патріотів» – спортивно-інтелектуальні змагання серед учнів третіх класів, які з листопада минулого року проходять у Тернополі. Організатором заходу виступив Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Фінал цього спортивного фестивалю відбувся 21 квітня у спортивному залі ТСШ №3. Участь у ньому взяли команди-переможці відбіркових етапів, що були проведені в усіх мікрорайонах міста. Програма фінальних змагань, вже традиційно, складалася з презентації, чотирьох естафет та патріотичної вікторини.

У спортивній залі під час фінальних випробувань розгорнулася справжня битва за першість, адже змагалися найсильніші команди Тернополя. Проте найкращими виявилися третьокласники команди «Патріоти» з Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Зовсім небагато поступились їм «Олімпійці» з ТСШ №29 з поглибленим вивченням іноземних мов, які продемонстрували найкращі знання у вікторині та посіли друге місце. Третіми стали представники команди «Олімпійська надія» (ТНВК ЗОШ МЛ №15).

Подальші місця  команд у турнірній таблиці розподілилися наступним чином: IV місце – «Патріоти» (ТСШ №7 з поглибленим вивченням іноземних мов); V місце – «Соколи» (ТЗОШ №28); VI місце – «Призери» (ТНВК ШЕЛ №9 імені Іванни Блажкевич).

Учасники були відзначені грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та отримали смачні подарунки від партнера змагань ПрАТ «Тернопільський молокозавод». Також володарям І-ІІІ місць були вручені подарунки від видавництва «Школярик».

Загалом, як повідомила директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення центру Галина Федорович, у змаганнях «Ігри патріотів» взяло участь близько 600 третьокласників із 25 шкіл.

За матеріалами: oblsport.te.ua