Ільдар Макаєв: "Позитивний момент для збірної, коли четвірки формуються за клубним принципом"

23 березня 09:43
Переглядів: 142
макаєв

Один з найдосвідченіших гравців збірної України з міні-футболу 30-річний Ільдар Макаєв напередодні навчально-тренувального збору головної команди країни застудився і захворів. Саме з цієї причини він не зміг взяти участь у попередньому контрольному матчі, який його партнери виграли у харківського клубу «Нік енд Арс» з рахунком 2:0. Проте вже вчора Ільдар вийшов на майданчик і прийняв участь в грі з «Локомотивом», що завершилася внічию 2:2.

- Як себе почуваєте зараз? - Запитую у Макаєва після матчу.
- Не можу сказати, що вже повністю видужав, але так, більш-менш, самопочуття непогане. Я вже і вчора тренувався, щоправда, не в повну силу, а сьогодні лікарі та тренери дозволили пограти в контрольному матчі. Дуже хочу, як можна швидше, набрати форму і допомогти команді.

- Хлопці підтримують?
- Так, звичайно. Всі бажають мені повного одужання і продовжувати готуватися до відбірних матчів на повну силу. Взагалі, хочу відзначити, що атмосфера у нас в команді дуже гарна і позитивна. Всі гравці і тренери хочуть домогтися в Туреччині необхідного результату і виконати поставлене перед нами завдання.

- Сьогодні Ви грали з постійними партнерами по львівській "Енергії". Взаєморозуміння на майданчику не втратили?
- (Посміхаючись) Зрозуміло, ні. І, на мій погляд, це позитивний момент для збірної, коли четвірки формуються за клубним принципом. Тим більше, що часу на підготовку до майбутнього турніру зовсім мало. Сподіваюся, що це допоможе нам в Туреччині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: