«Іллічівець» – «Карпати» – 2:2. Львівська молодіжка втрачає перемогу в компенсований час

12 вересня 11:30
Переглядів: 194

«Іллічівець» (Маріуполь) – «Карпати» (Львів) – 2:2 (0:2)

Голи: Сірик, 82, Кіча, 90+1 – Габовда, 45, Сагайдак, 45+1.

Неочікувано закінчилася зустріч молодіжних команд «Карпат» та «Іллічівця»: ведучи по ходу матчу, «зелено-білі» втратили перемогу. І справа не лише у рахунку. Починаючи із п’ятої хвилини стало відчутно, що львів’яни значно сильніші за суперника. Можливо, те ж саме помітили і карпатівці. І, напревеликий жаль, врешті-решт розслабилися та недооцінили суперника.

Востаннє «зелено-біла» молодіжка приїжджала у Маріуполь у статусі чемпіона першості. Гра була не простою, але три очки львів’яни таки здобули. Закінчився останній матч сезону із цифрами 0:2 на табло. Такий ж рахунок міг бути і сьогодні, принаймні заперечити це до 82 хвилини ніхто із присутніх на стадіоні би не наважався. Що трапилося з “Kарпатами” на 80-х хвилинах матчу можна лише здогадуватися. Спочатку непорозумілися Гурський з Гірським, в результаті маріуполець Артур Сірик сильно пробив з меж штрафного: Мисак просто не міг побачити куди летить м’яч, аби вчасно зреагувати – 2:1. Здавалось би, пропустили - з ким не буває, потрібно було йти відграватися. Але усі спроби протаранити чужі ворота виявлялися марними. Натомість маріупольці знову забили. Тепер уже зі стандарту: гравець «Іллічівця» подав кутовий і його товариш Антон Кіча вдало замкнув подачу – 2:2. До кінця залишалося дві хвилини, і саме в цей час маріупольці могли забити ще один гол: сильно пробивав Чорний, але Мисак забрав м’яча.

Моменти, які гравці «Іллічівця» створили до забитого голу, можна на пальцях руки порахувати. Перші сім хвилин начебто вони і володіли ініціативою, але небезпечні моменти створити не зуміли. Натомість карпатівці за цей час «розкачалися» і почали показувати свою гру. У воротаря господарів роботи було багато. До 45-ої хвилини «зелено-білі» довести до логічного завершення хоча б одну із атак не могли. І лиш за дві хвилини до свистка про перерву гості таки забили: Габовда на доволі високій швидкості змістився із флангу і сильно пробив у нижню дев’ятку – 0:1. Хвилинa знадобилося карпатівцям аби подвоїти рахунок. До голу на 46-ій хвилині причетний автор першого влучного удару: Юрій з правого флангу прострілив у штрафний у сторону дальньої штанги, де на м’яча уже чекав Сагайдак. Андрію залишилося лише правильно підставити ногу, аби переправити круглого у ворота суперника.