Іменні бутси гравця "Карпат" на аукціоні

10 квітня 13:22
Переглядів: 237
карноза

Десятки тисяч українських воїнів й далі перебувають на передовій, захищаючи наші землі від ворога. Тисячі наших героїв лікуються у медичних закладах, а також проходять реабілітацію. На всі ці речі потрібні чималі гроші. Тож сайт «Футбол 24» вирішив долучитися до збору коштів, організувавши благодійний аукціон на потреби воїнів АТО. 

Поки що на аукціон ми виставили п'ять лотів, хоча сподіваємося, що їхня кількість іще збільшиться. Принагідно закликаємо футбольну та спортивну громадськість долучитися своїми лотами до нашої акції. Запропонувати свій лот ви можете через форму зворотного зв'язку або зателефонувавши в редакцію. Сама ж процедура аукціону відбуватиметься ТУТ, де ви власне й зможете придбати один із лотів.

Серед п’яти лотів є іменні бутси Adidas Adizero f50 одного із найкращих футболістів львівських «Карпат» Артура Карнози. Фанати одразу ж почали полювання за взуттям технічного виконавця. 

Також серед лотів представлений Прапор України з автографом чемпіона світу з боксу серед аматорів, одного із найперспективніших українських боксерів-професіоналів Євгена Хитрова; ексклюзивний футбольний м'яч від найпопулярнішої футбольної програми України «Про Футбол» з автографами ведучих Ігоря Циганика та Саші Лободи; Прапор України з автографом чемпіона світу з боксу, одного із найкращих боксерів в історії України Андрія Котельника; Прапор України з автографами боксерів славетної команди «Українські Отамани». 

Кожна копійка зібраних коштів буде спрямована на допомогу воїнам АТО на передовій та лікування українських героїв у лікарнях. 

Не залишайтеся байдужими, долучайтеся до аукціону! Вітатиметься не тільки сама участь в аукціоні, але й поширення новин про нього у соцмережах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: