Інтервю з гравцем СКК "Демня" Ростиславом Самолюком

10 квітня 12:06
Переглядів: 153
демня

Новий футбольний сезон СКК «Демня» розпочала з впевненої звит’яги над колективом із Чорного Острова, провівши у ворота суперника одразу шість «сухих» м’ячів. Одним із тих, хто вніс свою суттєву лепту у цей успіх, став півоборонець колективу із Миколаївщини Ростислав САМОЛЮК. 

- Ростиславе, наскільки легкою для СКК «Демня» видалася стартова гра сезону і завдяки яким чинникам Вашій команді вдалося здобути таку переконливу перемогу?

- Дивлячись на рахунок, можна сказати, що гра видалась для нас легкою, але зазначу, що початок гри легким не був. Так нам вдалося швидко відкрити рахунок, проте після цього команда «Острова» почала створювати нам проблеми і мала декілька нагод зрівняти рахунок. У першому таймі ми діяли якось невпевнено. На початку другого тайму нам знову вдалося забити швидкий другий гол і після цього ми почали вже краще контролювати мяч. Суперник перестав боротися, а ми провели заміни, які підсили гру. Тож не дивно, що останні голи забивали та віддавали гольові паси саме, гравці що вийшли на заміну.

- Як оцінюєте власну гру у цьому поєдинку і те, що вдалося двічі відзначитися у цій грі?

- Мені важко оцінювати власну гру, можливо, як кажуть, зі сторони видніше. Після кожної проведеної гри я завжди знаходжу моменти, у яких міг би зіграти й краще. А забивати у ворота суперника завжди приємно, особливо враховуючи те, що вже дуже давно не відзначався у офіційних матчах.

- Які цілі та завдання стоять перед СКК «Демня» на цей сезон?

- Найперше це перемагати у кожному матчі та показувати гарний футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: