"Інваспорт" провів особистий чемпіонат Тернопільщини з настільного тенісу

25 березня 14:30
Переглядів: 207
настільний теніс

Регіональний центр "Інваспорт" провів особистий чемпіонат області серед інвалідів з настільного тенісу. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Продемонструвати свої уміння у цьому виді спорту виявили бажання близько сорока учасників. Проводився турнір серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, з вадами інтелекту, з вадами слуху серед чоловіків та серед жінок.

 Серед учасників першої нозології перемогу здобув Роман Монташевич з Бережан. Друге місце посів Микола Будзан (Збараж). Третім був Микола Божемський (село Денисів).

У другій нозології найкраще виступив представник з Гримайлова Юрій Голодний. На другому місці тернополянин Артем Ткаченко. Бронзовим призером став Сергій Волохатий з Ланівецького району.

Серед спортсменів з вадами слуху переміг тернополянин Роман Левицький. На другому місці теж спортсмен із Тернополя Руслан Шокало. Третім був вихованець Теребовлянської спецшколи-інтернату для глухих дітей Степан Вертепний.

Серед жінок золоту нагороду здобула тернополянка Тетяна Боднар. Друге місце у учасниці з Гримайлова Ольги Сухенко. Третє місце виборола Марія Мазурок (Теребовлянської спецшколи-інтернату для глухих дітей).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: