Ірина Копитко перемогла на чемпіонаті України з важкої атлетики

25 травня 13:26
Переглядів: 240
Ірина Копитко

У Запоріжжі, де минулого тижня відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до сімнадцяти років, путівку на перші в житті міжнародні старти виборола вихованка Тернопільської ОДЮСШ «Колос» і Скалатської ДЮСШ Ірина Копитко. Талановита спортсменка, яка нині удосконалює майстерність в обласній ШВСМ під керівництвом Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової, здійснила мрію завдяки впевненій перемозі у ваговій категорії до 58 кілограмів. Найближча конкурентка за сумою двоборства відстала на шість залікових балів.

Надзвичайно близьким до мети був і Олег Козюпа з Бучача, який займається під керівництвом батька Ярослава. Але в суперечці атлетів вагової категорії до 85 кілограмів поступився чемпіонським титулом головному конкуренту через більшу власну вагу — срібна медаль. Нагороди такої проби удостоєна і Марія Теодозів, яку в Хоростківській ДЮСШ імені Миколи Підодвірного тренує Ярослав Ваверчак. На верхню сходинку п’єдесталу у ваговій категорії понад 69 кілограмів не могла претендувати. Зате в боротьбі за друге місце в нашої землячки теж не було конкуренток.

Нарешті турнір юнаків приніс до скарбнички збірної краю заслужену «бронзу» Валентина Наливайка. Вихованець Володимира Тернопільського з ДЮСШ №1 обласного центру може хіба шкодувати, що в суперечці атлетів, чия вага не перевищує 77 кілограмів, лише одного кілограма не вистачило для завоювання другого місця.

А Ірині Копитко вже час готуватися до чемпіонату Європи. Змагання атлетів цієї вікової групи з 1 по 9 серпня відбудуться в Швеції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: