Ірина МОЦИК: «На даний момент у Львові немає спаринг-партнерів»

02 вересня 09:00
Переглядів: 432
Default Image

львівська тенісистка Ірина Моцик, студентка Львівського державного університету фізичної культури була у списку кандидатів на Всесвітню Універсіду, яка нещодавно завершилася у Піднебесній. Однак так туди і не поїхала. 

-Я не їздила на Всесвітню Універсіаду у Шеньчжень, адже у мене була травма плеча, -- каже Ірина Моцик. Зараз готуюся до чемпіонату Європи, який відбудеться у Польщі в жовтні. Поки що зараз я тренуюся у Львові, а потім мають бути тренувальні збори, які тиждень-другий проведу разом зі збірною командою України. 

-У європейських збірних виступають натуралізовані китайські майстри. Як вдається з ними конкурувати?

-У китайців зовсім інший підхід до тренувань. У них буває по три тренування в день. Та ще й тренери їм допомагають. А от у нас такого немає. Ми самі собі вибираємо де тренуватися. Головне – дати результат. На даний момент у Львові просто на просто немає з ким тренуватися. Спаринг-партнерів немає, бо немає фінансування. Якщо б воно було, тоді б і спаринг-партнерів можна було знайти. 

-Які ставиш завдання на чемпіонат Європи?

-Завдання ставлю  тільки одне – виступити якомога краще. Цей чемпіонат буде як відбір на олімпійські ігри, а там далі буде видно. Адже і чемпіонат Європи і чемпіонат світу є ліцензійними, тобто на них можна здобути олімпійські ліцензії, які дадуть змогу виступити на Олімпіаді у Лондоні. Тобто шанси є. Окрім чемпіонату світу та чемпіонату Європи будуть ще два відбори. Скажімо, якщо не вдасться вибороти олімпійську ліцензію на чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи, то перший відбір буде наприкінці жовтня на початку листопада у Лондоні, а другий відбір повинен відбутися у квітні-травні. Щоправда, я ще точно не знаю, в якому місті він буде відбуватися.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: