Ірина МОЦИК: «На особистий чемпіонат світу їду вперше»

03 травня 15:56
Переглядів: 429
Default Image

З 8-ого по 15-те травня у Роттердамі (Голландія) стартує особистий чемпіонат світу з настільного тенісу. До країни тюльпанів їдуть одразу восьмеро українських майстрів малої ракетки, серед яких львів’яни Ірина Моцик та Одексадр Дідух, а також випускник Львівського університету фізичної культури Євген Прищепа, який тепер представляє столицю України. Окрім львів’ян, честь нашої країни у Голландії захищатимуть Маргарита Песоцька, Ганна Гапонова, Ярослав Жмуденко, Коу Лей та Іван Катков. Дзвінок журналіста нашого сайту застав Ірину Моцик в Умані, де усі збірники України перебувають на навчально-тренувальних зборах.

- Ірино, чи доводилося раніше грати на змаганнях такого рівня?

- Так, минулого року виступала на командному чемпіонаті світу в Москві, а на особистий чемпіонат світу серед дорослих їду вперше.

- В Голландії, швидше за все, тобі доведеться грати з представниками азіатської  школи настільного тенісу. В чому особливість їхньої гри?

- Я уже грала з ними, тому про їхню гру можу усе розказати. У них зовсім інша специфіка. Вони нас обіграють завдяки швидкості та роботі ніг. Вважаю, що у нас техніка є старішою, у них – сучасніша.

- Чи розігруватимуться в Роттердамі ліцензії на Олімпіаду?

- Так. Думаю, перші двадцять-тридцять спортсменів отримуватимуть перепустку на Олімпіаду. Скажу відверто: мені буде дуже складно потрапити навіть в сотню кращих, адже в одиночному розряді буде багато тенісисток з кожної країни. Гадаю, як мінімум двоє-троє.

- Свою думку висловлюєш, зважаючи на рівень настільного тенісу в Україні…

- Не можу так сказати . За останній час ми піднялися. Зокрема, наші хлопці нещодавно стали бронзовими призерами чемпіонату Європи в Чехії. На чемпіонаті Європи у Німеччині Маргарита Песоцька виборола срібну медаль в одичному розряді. До слова, вважаю, що саме в неї найбільше шансів вибороти ліцензію на Олімпіаду. Я швидше за все, як і Ганна Гапонова, стартуватиму з кваліфікації, а Песоцька – з основної сітки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: