Ірина Стельмах: "Австрія нас недооцінила"

19 червня 09:26
Переглядів: 188
стельмах

Жіноча збірна України з гандболу пробилася до фінальної частини чемпіонату Європи, що у грудні пройде в Угорщині та Хорватії. У вирішальному матчі відбору наша команда у словацькому місті Міхаловци здолала збірну Австрії з рахунком 33:24. Враженнями від цих матчів поділилася гравець збірної України та львівської «Галичанки» Ірина Стельмах.

Повірити у те, що ми виграємо з різницею у сім голів було важко, - каже Ірина Стельмах. - Ми дивились попередній наш матч з Австрією і розуміли, що грати з ними буде нелегко. Нам необхідно було багато чого змінювати в захисті, оскільки, якщо б грали так як на виїзді, успіху нам не було б бачити.
Усі прекрасно розуміли ціну цієї гри: і гравці, і тренери і вболівальники. Попри це, на грі відчувалася взаєморозуміння між гравцями. Нам вдалося повести з самого початку і тримати рахунок. Були у грі моменти, коли нам було не солодко: чимало двохвилинних вилучень. Був навіть в грі епізод, коли ми захищалися вчотирьох.

Вважаю, що команда добре зіграла як і у нападі, так і в захисті. Хотіла б виділити Ольгу Ніколаєнко, Юлія Манагарову та Вікторію Борщенко. Вчасно також нам допомогла воротар Наталя Висоцька. Це все і втілилося в пережний результат.

На мою думку, Австрія нас недооцінила. Вони зайшли в зал переможцями і не чекали, що їх суперник може так зіграти. Щодо своєї гри, то виходила здебільшого під гру в захисті. Вважаю, хоч і невеликий, але свій внесок в перемогу внесла. А якщо відверто, то хотілося б більше часу проводити на майданчику і докласти більше до цієї важкої перемоги, - сказала Ірина Стемальх.

Нагадаємо, що окрім Ірина Стельмах честь нашої країни захищало ще двоє гравців львівської «Галичанки» Тамара Смбатян та Ліза Гілязетдінова.

Пресс-служба ТК "Шувар"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: