Ірина Цап: "Підтримка така, наче ми грали у Євролізі"

02 березня 17:30
Переглядів: 203
Цап

Наставниця волейбольного клубу "ПНУ-Івано-Франківськ" Ірина Цап поділилась враженнями від V туру волейбольної Вищої ліги, що на вихідних завершився в Івано-Франківську.

- Звісно, ми задоволені грою, задоволені тим, як завершився цей тур. Адже ми грали вдома і для своїх вболівальників. Проведення таких змагань дає вагомий поштовх у розвитку волейболу на Івано-Франківщині. Відверто кажучи, мені як тренеру було дуже важко стояти на заміні у таких напружених поєдинках, хотілось увійти у гру.

- Плануєте поборотись за медалі Вищої ліги?
- Насамперед, ми виконали завдання, яке перед нами поставили керівники клубу ще до початку сезону - ми потрапили до фінальної четвірки Вищої ліги. Далі - як життя покаже. У фінальних турах, що пройдуть у Чернігові та Хмельницькому, плануємо награвати нашу молодь, щоб дівчата змогли спробувати на смак волейбол вищого рівня і уже наступного року ми могли грати своїми гравцями у Вищій лізі. Та зупинятись на Вищій лізі ми не плануємо - мерія та керівництво клубу поставило завдання наступного сезону підвищитись у класі та вийти до волейбольної Суперліги.

- Відчувалась підтримка домашніх трибун? 
- Звісно, у Франківську підтримка така, наче ми грали у Євролізі (посміхається - ред.). Головний суддя та тренери інших команд розповіли, що такої підтримки як у Франківську давно не бачили, адже часто їздять на змагання, і буває таке, що зали порожні.

За матеріалами: sport.if.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: